Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Letezik olyan kenguru, amiben...

Letezik olyan kenguru, amiben lehet fektetni 9 honapos (8kg-os,80 cm-es) babat? Vagy a fektetheto pozicio minden ilyen tipusu kenguru eseten csak az elso honapokban lehetseges?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Fekvő pozíció egyik babának sem tesz jót, ha kenguruban v. kendőben kötik akkor sem.

9 hós babát, ha elalszik, függő helyzetben is lehet hordozni. A kenguru az nem jó hozzá, mert már régen kicsi egy ekkora gyereknek.

Egy mei-tai, csatos hordozó, szövött kendő - ezek megtámasztják rendesen a baba tarkóját v. alvócsuklya használatával szintén meg lehet támasztani a baba fejét, mikor alszik.

Márka szerint: tündérputtonyom csatos hordozóm van, 1 éves múlt a lányom és még mindig szeretjük, sokat alszik benne.

2013. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, igazabol nekem csak egy egyszeri alkalomra lenne szuksegemfektetheto kengurura, vagy barmi masra.Hosszu repuloutra indulunk, es nem biztos, hogy megkapjuk a babaagyat, ezert gondoltam, viszek magammal valamit, hogy ne karban kelljen tartanom a babat 11 oran keresztul.Azert gondoltam a fektethetos poziciora, mert abban talan meg el is aludna.Mivel en ulni fogok, nem hinnem, hogy a kenguruban, ulo pozicioban elaludna.
2013. aug. 16. 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Rugalmas kendőt ajánlom.
2013. aug. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a rugalmas kendőt ajánlom. Ha egyszeri alkalom akkor ne a JPMBB kendőre ruházz be, esetleg Liliputira. Abban félig fekve is teheted, nagyon szuper találmány. Kényelmes lenne nektek
2013. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, mindjart nezem is azokat a rugalmas kendoket!:)
2013. aug. 16. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de azért ideírnám, hogy 9 hónaposnak a rugalmas már nem jó, az csak kicsi babáknak való úgy 7 kilóig előre kötni. A súlya miatt nagyon megnyúlik, nem tart és tönkre is megy.
2021. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!