Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Aki első babakocsinak multifun...

Aki első babakocsinak multifunkciósat vásárolt, vett utána sport babakocsit is? Használtátok mindkettőt? Vagy később már csak a sport kocsit?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi olyat kaptunk amihez volt baba hordozó, mozes és sport rész is, de lehetetlenség volt utazni vele így, 6 hónaposan vettünk használtan egy utazás barát esernyő méretűre össze csukható kocsit. Sógornőmék viszont vettek egy multifunkciósat (mózes, hordozó, sport) és azt használták végig.
2013. aug. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vége lemaradt bocs. olyat kell választani ami utazáshoz is jó nem csak a gyerek 6 hónapos koráig mint a mienk. Én alig vártam, hogy tanuljon meg ülni, mert akkora nagy baba kocsink volt mint egy teherautó. Bár terepen igen jól szolgált, sínekben, gödrökben, patkában sosem akadt el, csak a buszra nem bírtam fel tenni.
2013. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lányom 10 hónapos, mi a multifunkciósat használjuk és nem is szeretnénk lecserélni
2013. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van, amihez van mózes, hordozó és sport rész. De vettünk egy esernyőre csukható babakocsit is, mert kisebb, egyszerűbb az összecsukása, pakolása, az autóban kevesebb helyet foglal, ha vásásrolni megyünk azt viszem mindig. Igazából a sport részt hosszabb sétákhoz használom, mert azért kényelmesebb.
2013. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megírnátok légyszi a kocsitok típusát is? Köszi
2013. aug. 29. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
quinny buzzt vettünk, multifunkciósat, de már előtte tudtam, hogy később félre teszem és quinny zapp xtra-t használunk, ha nagyobb lesz a gyerek. Így is lett. Mindkét babakocsi szuper, de a zapp xtra kisebb, a kocsiba csak bedobom. Viszont rosszabb utakra, kirándulni elmegyünk a buzzal.
2013. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Raf Pol kocsink volt először, eladtuk, mikor a fiam 7 hónapos volt és vettünk egy Peg Perego Pliko P3 sportkocsit. A Raf pol rossz döntés volt, a Peg Perego a legjobb.
2013. aug. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!