Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ismeri valaki a Graco evo...

Matyler kérdése:

Ismeri valaki a Graco evo Trio babakocsit? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal kinéztük ezt a babakocsit. Vásárlás előtt kíváncsiak vagyunk a véleményekre. Fő szempontok:

-praktikus

-kényelmes

-mozgékony

-könnyű



#babakocsi #Graco Evo trio
2013. aug. 31. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Tapasztalatom nincs sajnos, de nekünk is ez a kocsi tetszett meg. Tapasztalatot, véleményt sehol sem találok róla. Neked sikerült valamit megtudnod? Esetleg vetteketek ilyen kocsit?

2013. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Én február óta lelkes használója vagyok a babakocsinak, és szerintem minden pénzt megért. Rendesen nyúztam, már kb. 1000 km-t tettem bele, és még kutya baja.


A váz tényleg nagyon könnyű, egyszerű összecsukni is, és a különböző feltétek nagyon könnyen csatlakoztathatók, csak rá kell pattintani. Levenni is ugyanilyen egyszerű őket. A bevásárló kosár hatalmas, rengeteg dolog fér bele. (Bár amíg a mózes van fent, kicsit szűk a rés, így akkor inkább sok kicsi csomag pakolható bele…)


A kocsi egy kézzel is könnyen irányítható, és ugyan a tolókar nem állítható, de nekem is (én 158 cm vagyok) és a férjemnek is (ő 185 cm) teljesen kényelmes. A kerekek nem nagyon szoktak leakadni, de ha mégis (például egy kiálló villamossínben), én rá szoktam lépni a fék fém áthidalójára, azzal kitámasztom a kocsit, így az eleje már könnyen átemelhető az akadályon… Szóval könnyű vele manőverezni.


A mózes nagyon jó volt télen. Babócskámat még a szobájában beöltözettem, betakartam, bebundazsákoztam, majd a mózest gyerekestül levittem az emeletről, rátettem a vázra, és már indultunk is. Nagyon jókat aludt benne.


5 hónapos korában váltottunk a sportrészre, no nem azért, mert a mózest kinőtte (még bőven volt benne hely), hanem mert bejött az a nagy meleg… Mivel a sportrész majdnem teljesen vízszintesig dönthető, nem volt probléma, hogy még nem tudott ülni. A legalsó pozícióval (sőt még az eggyel fentebbivel is) kényelmesen, probléma nélkül használtuk.


Az esővédőt is teszteltük, elvileg a sportrészre való, de a mózesre is rá tudtam probléma nélkül tenni.


A hordozó is nagyon jó, autós bevásárlásoknál az adapterrel nagy hasznát vettük. Nyaraláskor is jól szuperált autósülésként.


Ami még nagyon tetszett a kocsiban, hogy minden benne van (lábzsákok, esővédő, adapter…), gyakorlatilag egy szúnyoghálót és egy napernyőt vettünk hozzá, de ezeket aztán végül nem is használtuk.


Remélem, tudtam valamennyit segíteni! Ha van még kérdés, szívesen válaszolok!

2013. okt. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Köszi a sok infót, egyre jobban tetszik a kocsi! :)

Nálunk is téli baba lesz, januári és szintén 158 cm vagyok! :)

A mózest nem nehéz úgy vinni, hogy nincs füle, csak a kupolát tudod markolni? Ti hol vásároltátok?

2013. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!


Örülök, hogy segíthettem!


A mózest nem a kupolájánál fogtam meg, hanem ahol a vázhoz csatlakoztatható, ott van két oldalt egy-egy szürke fogantyú, amit kényelmesen meg lehet markolni. A mózest az oldalamhoz/csípőmhöz támasztottam, és a két fogantyúnál fogtam, így vittem le a lépcsőn, egyáltalán nem volt nehéz.


Mi a Minimanóban vettük, ott meg lehetett nézni, ki lehetett próbálni, és ugyanannyiba került, mint máshol. Ott dobozból össze is szerelték nekünk, nem kellett ezzel otthon bíbelődni...

2013. okt. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is most szeretnék graco evo trio babakocsit vásárolni, és kérdezni szeretném, hogy mekkorák a kerekei, és milyen terepen? Nagyon ráz a kocsi? Milyen a kerekek kopása? Nagyon tetszik a babakocsi, de élőben még nem láttam. Nekem egy espiro vector pro babakocsim van, ennek nagyok a kerekei és felfújhatók, így terepen nagyon jól megy és nem rázkódik. Köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Előző vagyok. Én nagyon szeretem ezt a kocsit, de terepre azért nem ajánlom. Én városban használom, többnyire jobb és rosszabb minőségű beton járdákon. Itt nagyon jól viselkedik.


Mélyebb homokban, sárban, apró kavicsos talajon azonban nehéz tolni, ott azért elsüllyed. (Mondjuk most a hó egyelőre nem okoz gondot.) Toltam már sima füves terepen is, azon simán elment, de azért biztosan jobban rázkódott, mint egy igazi terepkocsi.


Egyébként az első kerekei kb. 15 cm, a hátsó kerekei kb. 22 cm átmérőjűek. A futófelületen is meglátszik azért, hogy nem terepre tervezték, az élesebb kövek, üvegdarabok meghagyják benne a nyomukat.

2014. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!