Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babahordozó, mózeskosár,...

Babahordozó, mózeskosár, autós ülés. Mi is pontosan a különbség ezek között?

Figyelt kérdés
Most már teljesen összezavarodtam, hogy minek mi is a funkciója. Eddig beszereztünk egy babahordozót. Emellé még kell mózeskosár is? És mi a különbség köztük? Valamint vannak olyan babahordozók amiket kocsiba is be lehet tenni autósülésnek, vagy az összes ilyen, vagy nincs is ilyen? :D Bocsi a sok kérdésért, de már tényleg össze vagyok zavarodva.. :)

2013. szept. 6. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű a különbség! :)


Mózeskosár: ebből van amit be lehet kötni autóba is, de nem biztonságos, itt sokan ezt sokan. Lehet a babakocsira a is csatlakoztatni, és amíg nem ül a baba egyedül ez a legkényelmesebb neki. Viszont van hagyományos változata a fonott mózeskosár.

[link]


babahordozó: elvileg a babahordozó azért van, hogy ebben a legbiztonságosabb szállítani a picit autóval, mert ezt be lehet kötni. Viszont hordozónak számít még: a hordozókendő, kenguru, amivel magadra kötheted a picit.

[link] #q=babahordoz%C3%B3&rls=org.mozilla:hu%3Aofficial&tbm=isch


autós gyerekülés: ez elvileg a már ülni tudó babáknak készült, olyan 9 kg kortól használható, bár vannak 0-18 kg-ig, 9-18 kg-ig, 9-36 kg-ig használható autósülések, majd magasítók, amíg nem éri el a gyerek a megfelelő magasságot.

2013. szept. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* itt sokan ezt írják.
2013. szept. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így már jobban átlátom a dolgokat :)
2013. szept. 10. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!