Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Peg Perego Book Plus Modular...

Peg Perego Book Plus Modular babakocsija van valakinek? Véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
igaz tapasztalatom nincs vele,de 2 gyerek,és 8 babakocsi után azt mondom ez egy szuper babakocsi a leírás alapján. :)
2013. szept. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első babás vagyok és most keresgélem a megfelelő kocsit. A Pet Perego-k annyira nem keltették fel az érdeklődésemet, de ez tényleg jól néz ki és nagyon praktikusnak tűnik. AMi kérdést vetett fel bennem, hogy a kerekei leszedhetőek-e amikor összecsukják. Mert a videóján ezt nem mutatják be. Persze lehet, hogy ez csak nekem fontos szempont, mivel az autónk csomagtartója nem éppen nagy. Súlya is rendben van. Lehet, hogy megnézem élőben is ezt a kocsit.
2013. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy offolok, engem is érdekelnének a tapasztalatok, szintén ezt a kocsit néztem ki, szerintem szuper.
2013. szept. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Peg Peregonk van. Nem teljesen ilyen, de nagyon hasonló. Annyi a különbség, hogy a miénk két karos és esernyőre csukható, illetve a kereke egy picit mintha más lenne. Én teljesen elégedett vagyok vele.
2013. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A kerekei nem leszedhetők,de szerintem így is elég kis helyen elfér. Már négyszer körbenéztem,megtapogattam,toligáltam különböző Brendonokba, nagyon tetszik,de egyedül a kerekeitől félek,nem tudom valóban használható e durvább terepen. Viszont az biztos,hogy nagyon jó minőségű,azt nem tudom,hogy az árát megéri e,de én úgy gondolkozom,hogy két gyerkőcnek veszem,tehát úgy talán igen..
2013. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!