Milyen sport babakocsit vegyek? Maximum 20e ft-ot szántunk rá. Milyen márka? Lapra vagy esernyőre csukható? Mit gondoltok? A Bertoni foxyt néztem, de annyi sok negatív vélemény is van róla, hogy nem tudom mit vegyek. Természetesen lábzsákkal.

Figyelt kérdés

2013. szept. 25. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Esernyőre csukhatót mindenképpen! Elég sokféle van, a jobb minőségűek 40.000 körül kezdődnek, mi is 20.000-ért vettünk king DHS sport babakocsit, meg vagyok vele elégedve, de nem lesz egy örök darab.. Jó, hogy vízszintbe hajtható a háttámla, könnyen összecsukható. Ár-érték arányban megfelel.
2013. szept. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 4-t vettem, mire megtaláltam az igazit! És ez az egyik legolcsóbb volt. Caretero Gringo. Nagyon nagyon ajánlom!! Kisfiam imádja.


Esernyőre csukható, könnyű (ez volt a legkönyebb a 4 közül). A kupolája hatalmas, szinte betakarja a babát, így védi esőtől széltől. Teljesen dönthető, tud benne aludni.


Bertonit is vettünk, de nekünk lecsúszott benne a babám, pedig stabilan ül.


[link]


Ha kérdésed van ezzel kapcsolatban szívesen segítek, tényleg nagyon jó kocsi!

2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi, most megnéztem a bertoni foxyt az egyik ismerősömnél. Ő nagyon dicséri, tényleg jó, masszív kocsi.

Most vagy ezt veszünk újonnan lábzsákkal most 19e vagy néztünk használtan egy hauck-ot. Mindkettő lapra csukható. Most ment az esernyőre csukhatósom (mondjuk ez már régi darab, úgy kaptam az egyik ismimtől).

2013. szept. 26. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez van,csak piros színűben.

Az auchanban voltunk,amikor ki volt állítva ez mintának, elkezdtem tologatni,és egyszerűen elvarázsolt, hogy milyen könnyű, könnynen irányítható egy kézzel is, simán lapracsukható, pohártartó van hozzá ( elöl a babánál és a tolókaron is) lábzsákos, hátsó két kereke nagy,tehát rosszabb terepen is jó.

1 hét múlva meg is vettük a csepeli bababoltban, 20.000 ft-ra volt leárazva.

Nem titok, Imádom!

2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!