Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tényleg az Abc Design kocsi a...

Tényleg az Abc Design kocsi a legjobb? Miért?

Figyelt kérdés
Árban kicsit húzósnak találom. Megéri a pénzt érte? Ha hasonlót keresek, de kicsit olcsóbbat melyiket vegyem? Jön a tél ez is szempont. Olyat keresek,aminek a váza könnyen csukható, nem foglal nagy helyet a kocsiban,hordozó rápattintható.
2013. szept. 27. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

hát a márkajelzés nem minden :-)

de imádom h csak azt hiszik jónak


am nekem fektethetős sport kocsim volt mind a 3 gyereknél (téliek) egy meleg zsák volt benne - sokkal jobb mint a hordozó mert legalább egyenesen feküdt benne a gyerek nem padig összehajtva és nagyobb a hely is neki mint egy hordozóban ....

esernyőre csukható volt mindegyik és egyik nagy márkába sem tartozott bele

Avanti - vagy mi volt a neve

3 gyereket szolgált ki hibátlanul :-) nemrégen adtam el a jófogáson 8000.- ért :-)

anno 13 000.- vettük akkor a márkásak voltak 18 000.-tól felfele

mivel esernyőre csukható a csomagtartóban sok hely maradt még mellette

de a hátsó üléshez is simán befért

súlya olyan 10kg körül lehetett - de ezt nem tudom nem mértem le


de ahogy döntesz és a pénztálcád :-)

2013. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azert vannak még jobb kocsik vagy hadonló jók is.
2013. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kocsi és megéri az árát, nekünk abc desig mamba volt, imádtam :) csak ajánlani tudom.
2013. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is Abc Design van, szeretem. Jók még, vagy talán jobbak is szerintem a Quinny Buzz, vagy a Maxi Cosi Mura például.
2013. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!