Milyen a jó mei tai?

Figyelt kérdés
annyiféle van. vannak szép kézzel készültek is, de nem tudom hogy az jó lenne e. mire figyeljek oda?

2013. szept. 27. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, de a babád térdének a popója felett kell lennie, és a térdhajlatokban kell lennie támasztéknak, úgy hogy azért ne spárgázzon a gyerek.

Nekem bondolino hibrid hordozóm van és elégedett vagyok vele.

2013. szept. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Tündérputtony delux-om van, gyógytornász ismerősöm ajánlotta.

Amire érdemes figyelni: térdhajlatig alá legyen támasztva, párnázottság inkább Nekem jó, kényelmes legyen.

Elég magas legyen a testrésze, de ne legyen agyon párnázva az. Az a jó, ha minnél ölelősebben tud benne lenne a lányom.

Érdemes olyantól venni, aki Ő maga is hordoz, vannak olyanok is akik csak készítik de nem hordoznak.

2013. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már mei tai akkor nagyot nem nyúlhatsz mellé, legfeljebb az anyag minőségét érdemes még ellenőrizni.

Egyébként közönséges kendővel is tanulj meg néhány felkötési technikát. Elsőre macerásabbnak tűnik, de mivel szabadabban variálható, hosszú távon megéri a befektetett időt...

2013. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

terpesszélesssége térdhajlsttól hajlatig ér (32-35 cm), jó esetben állítható és követi a babád növekedését

a bodyja vékony, nem bélelt, esetleg kendő alapanyagú, h öleljen, szintén métetre állítható

2013. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!