Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Abc design zoom vagy Cam...

Abc design zoom vagy Cam pulsar twin babakocsi?

Figyelt kérdés
2év lesz a fiam és lányom között.szerintem kell a tesverkocsi. Szerintetek?
2013. okt. 4. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a fiamat másfél évesen már nem tudtuk beleültetni, mert mindig kiakart szállni és tollni akarta! persze láttam 3-4 éveseket!! is babakocsiban... de inkább testvérfellépőt vennék, mint egy ikerkocsival mennék.

Van ikerkocsink is - de csak mert vigyázok egy kisgyerekre, aki a lányommal szinte egyidős és ők picik!

szóval ez azért függ hogy a te gyerkőcöd milyen lesz 2 évesen :) az a babakocsis fajta, vagy inkább a sétálós :)

2013. okt. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Te ismered a nagyot, hogy mennyit képes sétálni. Nekem 20 hónap van a gyerekek között, és kellett egy szállítójármű. Még most is használom, pedig decemberben tölti a nagy a 3-at.


Én mondjuk nem ikerkocsiban gondolkodnék, hanem inkább pótüléssel bővíthető szimplakocsiban, vagy tesóülőkében, vagy fellépőben.


[link]

[link]

[link]

[link]


Nekem tesóülőkém van kiegészítővel külön kocsi lehet.

2013. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!