Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha a babakocsi huzata nem...

Ha a babakocsi huzata nem levehető, hogy tudom kimosni?

Figyelt kérdés
Használtan vettem egy babakocsit, nagyon megtetszett. Most jutottam odáig, hogy a babaruhákat kimostam és jött volna a hordozó és a babakocsi, de a babakocsi huzatát nem lehet levenni. Oda van szegecselve az az alkatrész, amin át kellene húzni. Szétszedni nem tudjuk, mert utána már nem tudnánk összerakni. Az alja ilyen kartonféle, elázna ha bevágnám a kádba. Mégis mit kezdjek vele? Nem koszos egyébként, de mégis csak használt. És különben is, mindenképp ki kéne mosni előbb vagy utóbb.
2013. okt. 14. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én tettem egy tálba jó meleg vizet, bele domestost (keveset, mert színes az anyaga) és sima folyékony mosószert, amit amúgy is használunk. Fogtam egy szivacsot, és jól megdörgöltem vele a huzatot, meg a foltokat, amiket találtam rajta, aztán ment a napra száradni.

Két nap alatt száradt meg teljesen, de tiszta és jó illata van.

2013. okt. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!