Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kismamák! Melyik babakocsit...

Estrella84 kérdése:

Kismamák! Melyik babakocsit ajánlanátok Pierre Cardin 3in1 vagy Titi Triton 3in1?

Figyelt kérdés
Első gyermekünket tervezzük a férjemmel és számomra nagyon fontos, hogy a választott babakocsi könnyű legyen ( mivel az 5dik emeleten lakunk) , gyorsan , praktikusan lehessen a vázra csatlakoztatni a részeit. Ahogy néztem ennél a két tipúsnál akadtam le, ti mit tanácsoltok nekem? Mire figyeljek oda? Szeretném ha legalább a gyermek 3 éves koráig tudná használni a kocsit.

2013. okt. 17. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb hogy jó nagy legyen a mózese mert egy pár hónapos gyereket télen nem tudod úgy bebugyolálni a sport részbe mintha mózesbe lenne. Mi is néztük ezt a két kocsit a Titi nagyon rossz ismerősöm alig várta hogy lecserélje. A pierre van több kismamának itt a környéken úgy láttam szeretik van aki már a 3. babát tolja benne szóval strapabíró. Mi végül anmar hilux kocsit vettünk és nagyon szeretjük már 1 éve használjuk.
2013. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Cardin van.Nagyon szeretjük :) Több ismerősömnek is,ők is szeretik.
2013. okt. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin van nekünk is, a második baba nyúzza, és semmi baja. Én imádom!
2013. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) . A Pierre Cardin nekem is szimpi babakocsi és viszonylag jó árban lehet kapni. Szerintetek újonnan vagy használtan érdemes megvásárolni?
2013. okt. 18. 06:08
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Mi használtan vettük,szinte új állapotban,annyi hogy a kerekei kicsit megkoptak.Én nem bántam meg.Átmostam a huzatait a párom a biztonság kedvéért megolajozta a kerekeit.Azóta ragyog és csak úgy hasít :D
2013. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, vannak használtan is jó állapotú babakocsik. Mindennap nézem a neten, hogy megtaláljam az igazit, helyben lenne a legjobb, de találtam már megfelelőt máshonnan is, csak ők előre utalás után küldenék a kocsit és ezen a téren kicsit bizonytalan vagyok, mert mi van ha átvágnak :P .
2013. okt. 18. 12:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is Pc van ,mi használtan vettük. Azóta már 2 gyerek használta nálunk + ahol vettük 1 gyerek 5 hónapig semmi baja nincsen !

[link]

Ez is jó !

[link]

2013. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a linket, irtam már az eladónak :) .

Néztem neten is, és 75 ezerért már kapható PC ps 682-es tipusú babakocsi.

2013. okt. 19. 09:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit még kérdeznék tőletek, hogy a Quinny kocsit mennyire ajánlanátok ?
2013. okt. 20. 11:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi Pierre Cardin Ps 687-et vettünk, én egy kicsit szűkösnek találom, főleg így télen. Ami még hátrány, hogy csak akkor lehet összecsukni, ha leveszed róla a mózest, sportrészt, stb. Kisfiam 4,5 hónapos, de bundazsákkal már alig fér benne. Egyébként könnyen irányítható masszív kis gép.
2013. dec. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!