Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit vennétek?

Csitta82 kérdése:

Melyik babakocsit vennétek?

Figyelt kérdés

Melyik babakocsit ajánljátok város uthoz, tömegközlekedésen is használnám, és egy emeletet is meg kell mászni vele :) Vélemények a termékekröl?


[link]


[link]


2013. okt. 17. 15:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
szia! a Hauck-ot semmiképp ne vedd meg,mert nekem ugyanez volt a szett így a 3 egyben,gondoltam milyen jól járok,mert akkor is akciós volt (vajon miért) és tetszett,meg minden.aztán alig 7 hónap alatt tönkre ment,egyszerűen eltört a fiam,aki nem kövér,teljesen normál alkat,és rendeltetésszerűen használtuk.arról nem is beszélve,hogy a mózesét nem is használtam,mert ha az volt a sportrészre téve el sem bírtam...pedig nem vagyok egy nyomika.szóval sztem ezt semmiképp.a másikat nem ismerem
2013. okt. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
jaj :)))) nem a fiam tört el :D eltört a fiam alatt egyik napról a másikra az utcán(így értettem)
2013. okt. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem hauck volt-van. De nem ez a típusú hauck apolló 4, nagyon király, ha valaki könnyű babakocsit, és kicsire összehajthatósat akar, akkor viszont nem ajánlom. Nekem ez nem volt fontos. 1. gyerekemet kiszolgálta, semmi baja, majd ha lesz kistesó, ő is ebben lesz. (a szine olyan, hogy jó fiúnak lánynak egyaránt)

Kiskerekesből vettem szintén hauckot. Még jó, hogy használtan vettem (azért vettem, mert párszor mentünk kocsival, gondoltam egy kicsire összecsukhatós néha jól jönne). Irányítani is alig tudtam, felborult, minden baja volt. Szóval márkán belül se mindegy, hogy milyet veszel.

Nagy kerekű jobb terepre.

2013. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ajj-jajj... A Hauck-ot pl. ilyen tolókarral nem tudod egy kézzel tolni, lépcsőnél megemelni, stb.

A másiknak pedig ha jól látom nem bolygósíthatóak a kerekei... Nekünk ez is szempont volt, sokkal kényelmesebb és egyszerűbb olyannal közlekedni.

Másfajtát nem néztetek?

2013. okt. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A kuner vip olyan nehéz h nem fogod tudni cipelni. Menjetek el egy bababoltba es probaljatok ki a kocsikat....
2013. okt. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első a szimpatikusabb, bár nincs személyes tapasztalatom. A másodikhoz hasonló kocsim viszont volt, és az ellenségemnek sem ajánlanám. Dög nehéz, és irányíthatatlan.
2013. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzá szolásokat. Tudtok kb. ebben az árkategoriában hasonlo tipusú több funkciós, jol bevállt babakocsit ajánlani? :)
2013. okt. 18. 10:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyik rosszabb , mint a másik!

Mi giraffet vettünk , nagyon jó. Könnyű, kényelmes, tágas jó minőségű !

[link]

Elég értelmetlenül van leírva,a mózeskosárral az ára 59990 ft, ha a babahordozót is kéred + 10e!

2013. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A Hauck-ot nem ismerem, de a Kunert egy katasztrófa. Barátnőmék ilyet vettek az 1. gyereknek, pár hónap után kitört a kereke. Én nem adnék érte pénzt.

Amit az utolsó linkelt Giraffe Club az jó. Nekünk az SH618 van, tök jó :)

2013. okt. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem a hauck azért nem tetszik,mert nincs rajta kukucskáló. Nekem ez fontos. Nekem pl ez a befutó: [link]
2013. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!