Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Römer Britax verve babakocsit...

Römer Britax verve babakocsit használók! Tudnátok segíteni? Vagy mást ajánlani?

Figyelt kérdés
Ezt a kocsit néztem ki amolyan mászkálós babakocsinak. Aki utazik vele, mennyire könnyebb ez, mint egy nagy sportbabakocsi? Pl. vonatra feltenni, Pesten tömegközlekedni vele? A hátsó kerekei mennyire szélesek? Befér a vonaton a kabinba? Ez is fontos lenne, mert most ABC Design kocsink van, ami nem fér be! Tudom, hogy nagyon nehéz itthon a tömegközlekedés bármilyen babakocsival, de azért tapasztalatokra kíváncsi lennék. Aki ilyet vett, nem bánta meg? Előnyök, hátrányok mik? Vagy, ha van jobb ennél, mi lenne az? Köszönöm előre is, aki segít!
2013. okt. 23. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna,de egy ismerős lebeszélt róla,nekik van.Nem dönthető,és borulékony,a gyerkőc benne volt amikor felborult nekik. :(
2013. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn ezt azért nem ajánlanám, mert 3 kereküt feltenni bárhova is igen nehéz. Mikor felemeled és az elsö kereket raknád csak le akkor iszonyat billenös lesz, igen nagy energia azt megtartani, mert csak egyetlen egy kerékre megy az összes súly, neked még a hátsó súllyal fel kell keveredned.

Ha sokat tömegközlekedsz és magasabbra kell felraknod akkor semmi esetre Sem 3 kereküt válassz.

Amit belinkeltél már régóta nem gyártya a britax gondolom használtan nézted ki.


nekünk b-mobile van, de már ezt Sem gyártya a britax, ez egy szuper kocsi, csak bután Volt az össze hajtása megcsinálva, és az már jobb az új b-agile-ben.

De a mobile ami nekünk van is széles hátul, habár boltok polcai között simán elmegy, de nagyon szük helyre nem lehet fletenni.


Nekünk Britax b-agile van,

2013. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nem dönthető? Azt írják róla, hogy az...

Hogy borult fel a gyerkőc? :( Olyat már én is láttam, hogy szemből rámászott babakocsira, így persze felborul. Vagy csak rendesen ült benne?

Te mit vettél helyette? Tudnál ajánlani?

2013. okt. 23. 21:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt írják, több fokozatban dönthető a háttámla, máshol olvastam, hogy egészen 150 fokig...
2013. okt. 23. 21:38
 5/6 A kérdező kommentje:

Ismerősöm ajánlotta, így gondoltam megkérdezem, de most láttam, hogy tényleg nem gyártja már cég.

Igazából nem tudom, mi lenne, ami szűk helyre befér, nem értem, a vonaton is a fülkébe az ajtó miért olyan keskeny, egyáltalán milyen kocsi férne oda be???

Ezt kifejezetten Pestre+oda a vonatútra venném, mert itt a kisvárosban a mi kocsinknál jobbat nem tudok elképzelni, de sajnos egyedül nagyon nehéz fejmagasra emelni a vonatra, meg onnan le....

2013. okt. 23. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsit dönthető csak,és ha már csak egy kicsit is rossz az út,akkor akad,baromi nehéz irányítani.És nem csukható olyan nagyon kicsire sem...

Espiro magicet vettem helyette az új fajtát...

2013. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!