Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik autós gyerekülést...

Melyik autós gyerekülést ajánlanátok? Mire kell figyelni a vásárláskor?

Figyelt kérdés

mivel ritkán kellett, ezért eddig béreltünk, de mostmár szeretnénk sajátot is (a bérelt koszos vagy törött... - no comment)

9-18kg-os kell már a gyerkőcnek.

a töréstesztnél és a szabványnál mire kell figyelni?

milyet használtok? mennyire vagytok vele megelégedve?

előre is köszönöm a válaszokat!



2013. okt. 28. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves. Én ár érték aránynak megfelelően vásároltam. Ami olcsó nem mindig rossz és ami drága nem mindig jó. 9-18 helyett inkább 9-36 kg érdemes venni. Nekem szempont volt, hogy dönthető legyen illetve később ülésmagasítóvá szedhető. Megtaláltam a megfelelőt megfelelő árban.
2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez ugye ártól is függ. Ugyan nekem még nem született meg a babám de autósülésünk már megvan. 0-18 kg a miénk. Cybex márkájú.

9-36kg ülés pedig ilyen Cybex márkában :) Nézz utána :)

[link]

2013. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

másfél éves a kicsi.

én azt olvastam, hogy minnél kisebb kg-intervallumosat érdemes venni, mert annál biztonságosabb.

a cybex-eket nézegettem, de van jó maxi cosi is.

2013. okt. 28. 16:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is inkább 9-18 kg párti vagyok mint 9-36 kg, de egyébként ebben a kategóriában pont a cybexnek van egy jó ADAC tesztes ülése. Nekünk BeSafe izi comfort x3 van, nagyon szereti a fiam, kényelmes, magasan van benne, jól kilát az autóból és könnyen dönthető.
2013. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!