Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszak?...

Milyen babakocsit válasszak? Kb 150. 000 ft-ig. Új és használt is érdekel!

Figyelt kérdés

#a legjobb babakocsi
2013. okt. 29. 10:58
1 2
 1/15 DeAnn ***** válasza:

én a kunert vip babakocsit ajánlanám neked, de csak akkor, ha nem (egyedül) kell tömegközlekedést használni. nekünk ilyen van. az egyetlen hátránya, hogy nagyon nehéz. viszont az ára eléggé kedvező.


[link]

2013. okt. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Espiro vector!Nèzz utàna a neten!150èr ilyet màr ùjonan is tudsz venni!
2013. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Graco Evo :)
2013. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát megmondom őszintén, ha most lenne babám, és anyagilag is megengedhetném, akkor egy jó kis Hauck-ot választanék, vagy Concord-ot. Némelyik modelljük annyira jó kis robosztus, nincs tele cafrangokkal, nem színes csiri-csáré. Nem tetszenek az elöl kicsi, hátul nagy kerekek, meg amlyik fém-feketével van kombinálva.

(pl. Concord Fusion, v.Sahara)

2013. okt. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

4.vok. vagy pl Hauck-ból ez: [link]


Nem mondom, hogy ezek az ideális és tökéletes babakocsik, de az ilyen tipusú nekem személy szerint annyira tetszik.

2013. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A Kunvert sajnos egyáltalán nem tetszik, tényleg elég masszívnak látszik, de valahogy nem olyan babkocsira gondoltam. Kinézetre már inkább az espiro vip tetszik. Eddig nem is gondolkodtam el ezen a babkocsin, de nem is rossz! :)

Esetleg tudnátok írni rá előnyt, ill. hátrányt hogy miért azt ill. ne azt válasszam!

2013. okt. 29. 14:25
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól füg, hogy a 150.000 Ft-ot egy kombi kocsira szeretnéd költeni vagy csak egy sportkocsira.


Ha kombiban gondolkozol, akkor ABC design cobrát v. mambát ajánlanám. Nagyon jó babakocsi, német minőség, letisztult design, könnyű súly.


Ha csak egy sport kocsi, akkor pl. a Maxi Cosi Mura. De ennek a hátránya( legalábbis számomra) , hogy nehéz.

2013. okt. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyi a határ, nézd meg a Britax/Römer B-Smart babakocsikat - van 3 és 4 kerekű változata, nekünk 3 van. Nagyon könnyű, jól összecsukható, nagy kerekei vannak. Ha tavaszi/nyári/kora őszi baba lesz, akkor a sportkocsi+autósülés elég belőle. Mi megvettük a mózest is, mert téli babánk van. De a sportkocsi teljesen laposra fektethető, egészen pici kortól is használható. Főleg az autósüléssel praktikus, néhány próbálkozás után tényleg használható egy kézzel is.
2013. okt. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egy kombi kocsit szeretnék! És mivel februárra várom a babát még mózesra is szükségem lesz.
2013. okt. 30. 15:29
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Giraffe Club babakocsink van a Bergonból. 90ezer ft. volt, hordozóval, mózessel, sportrészel, lábzsákkal, kiszállítással együtt. Könnyű nagyon, masszív, semmi csicsa. Barna-bézs színű. Felfujható gumi kerekekkel. Nem a legtrendibb márka, de maximálisan meg vagyok elégedve vele. Egész kicsire összecsukható. És nem utolsó sorban az ára baromira kedvező.

Én tényleg csak ajánlani tudom.

2013. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!