Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyibe került a babakocsitok?

Mennyibe került a babakocsitok?

Figyelt kérdés
Esetleg képet róla? Nem bántátok meg, hogy ezt választottátok?
2013. nov. 1. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az első egy pierre cardine babahordozo plussz sportkocsi 2 az egyben 42ezer. Katasztrofa..egy 10kilos gyerekkel mar nem ugy "ment" mint egy ujszulottel. A babahordozot hamar kinotte a sport resz tul nagy volt meg.

a masodik a bébė confort 3 kereku. Kagylo formaju ulessel. Imadtam. 94ezerrol volt leertekelve 54re.(mostmar ennyi az ara akcio nelkul) jo valasztas volt de a fiam 2 evesen kinotte igy vettem egy pierre cardine sportkocsit(esernyore csukhato) ujabb csalodas..alig varom hogy kidobjam a kukaba. 16ezer ft volt...

2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1.35.000ft (ez egy Pierre Cardin hordozós kocsi volt 2 hónapig használtuk,annyira nem jött be)

2.18.000ft(ez is PC volt (bogárcsáp tolókaros) ezt 4 hónapos korától 1,5 éves koráig használtuk)

3.8000ft(ezt a 2.ik PC mellé vettem szaladgálósnak,1 hét után eladtam lötyögős volt (Hauck Micimackós)

4.5000ft (Top Raider esernyőkocsi fél évig használtuk,utána leszokott a kocsizásról)

6.23.000ft (második gyerek Ez egy multifunciós kocsi volt mózes,hordozó,sportrész,a vaterán jutottam hozzá ilyen szuper áron)

7.6000ft(6 hónapos korában vettem szaladgálósnak)

8.25.000ft(Eladtam 6.7. -es kocsit megvettem ezt(quinny buzz), álom kocsi volt szintén jó áron.Használat közben kiderült pesti közlekedésre bkv nem alkalmas)

9.6000ft(Pierre cardin esernyő kocsi)MEGBÁNTAM

2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Annyiért már használt autót is vehettünk volna. :D

Nem bántam meg és már a második gyerekünk használja, de még a harmadikat is kifogja szolgálni és még meg is örökölhetik a rokonok, ha addig nem adjuk el. :)

2013. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Casualplay Vintage és egy hozzá tartozó, nagyméretű, vízszintesig dönthető hordozó. Nagyon akciósan volt éppen 100e alatt. Itthon nem túl ismert spanyol márka, egy álom.

[link] (ilyen+van egy kupolája is)

2. ABC Design Giro, esernyőre csukható, asszem' 35e Ft volt.

[link] nem ebben a színben

Mindkettő jó döntés volt, a második gyerekkel nyúzzuk őket. Kifogástalan állapotban vannak.

2013. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Peg perego p3...nem bàntam meg tökéletes. 3 részes 8 hos a lànyom....a hordozot és a sportrészt is ki tudjuk hasznàlni. A mozes màr el van rakva. 170.000 volt. Tudom biztos van aki sokallja de megérte :-)
2013. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Graco típusú -babahordozós babakocsi.. Brendonban vettük annó mert kaptunk utalványt oda: 54.000 ft volt! Nagyon elégedettek vagyunk vele. két gyereket szolgált ki... és még lehet lesz folytatás...

PegPrego ikerkocsi,- jófogás: 10.000 - nekem bevált! bár nem pici babákhoz vettük hanem 1,5-2 éves gyerekek használták - és bár 4. tulajok vagyunk elég jó az állapota!!!

2013. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk ilyen babakocsink volt, Angliból rendeltük, 50.000 ft volt szállítással együtt. A hordozójához 2 adapter volt. Igaz, használtan vettük, de abszolút nem látszott rajta. SőT!

[link]


Van ami nem tetszik rajta, de nem bántam meg!

2013. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

BabyPoint Mark 3 volt. Nem tudom, lehet-e még kapni, kb. 35 ezer lehetett újkorában, de harmadikként örököltük (ingyen), majd tovább is adtuk még. Könnyű, strapabíró, stabil, sok cuccal terhelhető, gyereknek és felnőttnek is kényelmes volt, szerettük. Hátránya, hogy nem levehető a huzata és 10 kiló feletti gyerekkel már csak két kézzel tolható.

[link]

2013. nov. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Graco symbiot vettünk 180ezer volt, imádtuk.
2013. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin Travel System 45-50 között vettük. Imádtam! A mai napig hiányzik. Kicsi, kompakt, a legkönnyebben irányítható, stabil, és borzasztó praktikus. Fentebb pont ezt a fajtát szidják, de esküszöm nem értem miért.

Sokkal könnyebb irányítani, mint a 4 az 1-beneseket, fél kézzel is arra megy, amerre akarom. A bébihordója fel-lecsatolható, a fekvőfelülete kényelmes, újszülött kortól használtam pedig, és nem éreztem, hogy "túl nagy" lenne. Volt olyan időszak, hogy a nagy ült benne elöl, a kicsit meg a bébihordóban felkötöttem a tolókarra. Borzasztó strapabíró.

Aztán lecseréltem a Ferraris esernyőkocsira, amit 11500-ért vettem használtan, de újszerűen a jófogásról. Ezt is szeretem, mert tud mindent, amit egy esernyőkocsinak tudnia kell, és sokkal erősebb, strapabíróbb az átlagnál, de hiányzik a Pierre Cardin. Ja, és azért cseréltem le, mert a csomagtartónk nagyon kicsi, így mindig húzgálni kellett a hátsó üléssort, hogy lapra zárt babakocsi beférjen. Az esernyőre csukhatót nyilván könnyebb betenni.

2013. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!