Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hátonhordozás kérdések?

Hátonhordozás kérdések?

Figyelt kérdés

Két kérdésem is lenne hozzátok, kedves hordozós anyukák!


1. Milyen érzés zsúfolt buszon így hordozni a babát? Nem féltek, hogy valaki nekitolat a babának, vagy akármi történik, nem is látjátok?


2. Hátizsák helyett hogy oldjátok meg, hogy a túlélőcsomag is nálatok legyen (főleg ha nagytesó is veletek van), milyen táskát használtok így?


2013. nov. 5. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában adtak helyet, de igyekeztem elkerülni a zsúfolt helyen az utazást. Nem történt baleset sosem.


Így csomagot vinni elég kényelmetlen volt, oldaltáskát próbáltam úgy keresztbetenni magamon, hogy a gyereket se zavarja, de ne csússzon le a hátamról. A "nagytesó" viszont alig volt nagyobb, így ő gyakran volt a sportbabakocsiban, arra ráakaszthattam egy kis hátizsákot.

2013. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Háton hordozok 6 hónapos kora óta, de ha néha buszra kell szállnom akkor én a mai napig előre kötöm fel, nekem így a megnyugtató, hogy látom, jobban védve van.

Nekem a fél vállamon szokott lenni hátizsák, ami ha nagyon nehéz, előle felveszem ugyanúgy, mintha hátra venném.

Elég hülyén nézek ki, de praktikus.

Ha csak a mobilom, kulcsom kell eltenni, akkor egy keresztbe vethető kistáskám van, vagy övtáskát csatolok magamra.

2013. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Banyatankkal:D, meg hordozós táskával, aminek a vállpántját ha elég hosszúra kötöd, a baba alá elfér:).
2013. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha túl szűk a hely, átteszem előre, nem a hátamon viszem. A vállamon pedig egy elég nagy méretű táska van, belefér minden, kényelmes.
2013. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hosszú pántos táska, amit a gyerek alatt el tudok vezetni.

Buszon nem utazok vele, vidéken lakom, de biztos, hogy ott előre tenném. Állva azért babával balesetveszélyes, és ha hátul van, nem tudok leülni. Meg jobban észre is veszik elöl, nem könyökölnek bele, mint egy hátizsákba.

2013. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ha már 8-10 kg a baba? Akkor is előlre kötitek egy buszos útra? 1 órás menetidő oda-vissza, amit nekünk kellene megtenni.
2013. nov. 6. 13:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 7,70 kg most a fiam, ha pl. istentiszteletre megyek, előre kötöm, mert csak úgy tudok leülni. Beszélgetéssel, mindennel együtt van, hogy 2 és fél órát van rajtam így, most még bírom, szerintem később is menni fog. De hátul kényelmesebb, ha nem kell leülnöm, mindig hátul van.
2013. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A lányom 9 kg, még mindig elől van ha buszon, vonaton utazom vele.

Csak addig odaérni nehéz, a buszon már úgyis ülök vele.

2013. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Akkor megpróbálom elől hordani még egyelőre.:)
2013. nov. 7. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!