Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Minden bázistalp isofixes?

Minden bázistalp isofixes?

Figyelt kérdés
Van olyan bázistalp is ami csak övvel köthető be?

2013. nov. 6. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, magyarul nem tudom, hogy hívják, angolul belted base a neve. A Römer ülésekhez biztosan van ilyen.
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen van és sima bázistalp a neve, vagy rögzítő talp.


[link] ezek olyanok

2013. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bocsi, de még mindig nem egyértelmű.

Minden bázistalp isofixes? Tehát nincs olyan bázistalp ami csak övvel rögzíthető? Tehát ez a talp is biztosan isofixes, mert nem látok a hátulján isofix csatlakozót?

[link]

Vagy ez olyan talp ami csak övvel csatlakoztatható és isofix nincs rajta?

2013. nov. 6. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan rögzítőtalp, ami nem isofixes (csak ővvel van rögzítve) és van isofixes rögzítőtalp is!
2013. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
OK köszi!
2013. nov. 6. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a link amit kldtem olyanokat tartalmaz amik biztonsági övvel köthetőek be NEM isofixszel. És amit linkeltél szerintem ugyanolyan mint az első.


Ez: [link]


Rögzítés módja:az autó biztonsági övével



Egy szó, mint száz: szerintem NEM isofixes.

2013. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Van kulon bazis talpos rogzites, amit csak ovvel lehet es van kulon az isofix, amihez kell az isofixes kialakitas! A ketto nem ugyanaz! Fogsz talalni megfelelot!
2013. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma egész nap hordozókat kerestem annyira örültem mert 5-6 olyat találtam ami nagyon tetszett és mind isoxies-nek ígérték. 10.000-15.000Ft voltak használtan. Aztán most este néztük a férjemmel, hogy amiket találtam nem is isofixesek, csak övvel beköthetők, nagyon mérges lettem, mert akkor miért írják a hirdetésben, hogy isofixes. Még jó, hogy időben feleszméltünk és nem rendeltem meg egyik hordozót sem. Sajnos az igazi isofixes hordozók mind 30.000Ft tól kezdődnek még használtan is. Ami most nem igazán fér bele, pedig jó lenne mert egy 2 hónapos babával kell nagyon messzire utazni, de amúgy pedig sosem használjuk az autót csak most szóval erre az egy útra kellene ilyen ülést szereznünk, de nagyon drágák. Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Ja és kaptunk egy régi típusú Cam babahordozót, de ahhoz meg nem gyártottak isofixes talpat, szóval nem elég csak talpat vennünk hordozó és talp is kell. :( Na mindegy majd csak megoldódik valahogyan.
2013. nov. 6. 21:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Használt ülést nem szabad venni.
2013. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Berlest nem nezted, ha csak egy alkalomra kell? Babahordozot biztosan lehet berelni, azt nem tudom,h isofixeset-e vagy simat. Erdemes utanajarni!
2013. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!