Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Hauck...

Mi a véleményetek a Hauck babakocsiról? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 11. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
szia. Pont ilyenünk van ajándékba kaptuk.Szeretem mert kis keskeny helyekre is beférek vele,könnyen fordul.Toltam már minden úton hiába lakom városban itt is lehet találni rossz utakat, mindenhol elment.Ami rossz benne hogy nem átfordítható és állítható a tolókarja.Így ha fúj a szél marad az esővédő.Eddig ennyi negatívumot találtam rajta.
2013. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenünk van, nagyon szeretem. Már több mint egy éve használjuk, kicsit recseg a váz, mivel minden nap minimum 2-szer ki-benyitogatom. Mi is a méretei miatt vettük meg, meg persze ez egy megbízható német márka, nálam ez is szempont volt! Nem csalódtam benne, én is és a fiam is szeretjük!
2013. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!