Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A bertonibababolt.hu oldalon...

A bertonibababolt.hu oldalon vásárolt már valaki? Megkaptátok a megrendelt terméket?

Figyelt kérdés
Több mint 1 hete rendeletem, de semmi jelzés nem érkezett tőlük, hogy mikor szállítanak. Az elérhetőségeknél nincs megadva semmi csak 00000 telefonszám, és Teszt Kft. Teszt város stb. Valaki vásárolt már ott? Még érdeklődni sem tudok.

2013. nov. 20. 17:35
 1/3 anonim válasza:

Szia! Ez engem is érdekelne. Én még nem mertem megrendelni amit szeretnék. Azért remélem megérkezik a rendelés. Írtam nekik több üzenetet is a kapcsolatfelvételnél, de válasz nem érkezett egyikre sem.

Te megkaptad? Ha igen mennyi idő volt a szállítás?

2013. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok jó hírekkel szolgálni. Én is türelmesen vártam egy darabig, majd mivel semmi jelzés nem érkezett egyetlen levelemre se, felhívtam a Babaszafari boltot. Gondoltam hátha tudnak segíteni, hiszen ők forgalmazzák a termékeket. Kedvesen felvilágosítottak, hogy a bertonibababolt.hu csak teszt oldal. Rendelést nem vesznek fel. Mindent végig lehet csinálni ugyan úgy mint egy rendes rendelésnél, de a végén nem küldik a terméket. Szóval kamu az egész, csak teszt oldal. Kérdeztem, hogy akkor mi lesz a leadott rendeléssemmel, azt mondták semmi. Még szerencse, hogy nem előre fizettem.
2013. dec. 16. 18:36
 3/3 anonim válasza:

És kaptál automata üzenetet a bolttól? Én is próbáltam rendelni egy kombiágyat előre utalással, de nem kért semmilyen bankszámlaszámot meg semmit.

Majd kaptam egy automatikus üzenetet a bolttól, hogy leadtam a rendelést. Ott van, hogy fizetési mód: Előre utlás. Pedig nem is utaltam egy forintot sem:)

Elég gáz, hogy kamu mert a bertoni hivatalos oldalán is ez a weboldal van megadva.Egy bizonyos Voloron kft. van megnevezve cégként.Telephelynek meg Budapest Forgách u. 9/b. (Hozzáteszem ezen a címen valamilyen informatikai cég működik)A voloron kft.-re meg a babakocsifutár.hu oldalt adja ki a google. De itt meg az árak nem stimmelnek.:) Édekes. Pedig megörültem, hogy jó áron megkapom azt a kombi kiságyat amit szerettem volna :(

2013. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!