Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Stokke Xplory basic 2013...

Stokke Xplory basic 2013 babakocsiról csak jó véleményt hallok, ilyet tervezünk venni a párommal a születendő kislányunknak. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Több embert is megkérdeztem akik kisgyermekes anyukák, hogy ők miért választanák a Stokke Xplory-t és csak jó véleményt hallottam. Tudom, hogy ez már a luxus kategóriás babakocsi és lesz olyan akinek szemet fog szúrni, és az olcsóbb is ugyan annyit tud stb...(mert ilyen választ is kaptam már). Kérlek csak a véleményedre vagyok kíváncsi a babakocsival kapcsolatban, illetve ha tapasztalt használója vagy az még jobb mindent jót és rosszat is szeretnék hallani. És szerintetek érdemes megvenni a mózeskosarát vagy elég a hordozó is? Kislánynak milyen színben választanád? Én a feketében gondolkodom nem azért mert nagy kedvenc színem hanem mert ez olyan semleges szín mindenhez passzol :) Köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 21. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Én is feketét választanék, pontosan azért, amiért írtad, most is fekete babakocsit használ a kislányunk, bevált.

2. Én első körben nem vennék mózest, az én lányom soha egyetlen percet sem töltött benne, ha esetleg a ti babátok nem kedveli a hordozót, akkor fektetnék be mózesbe, addig nem.

3. Nekünk kipróbálva nagyon nem tetszett, a kislányom egy évesen már alig fért el a felső részében (nagyon magas csaj, már akkor is 85 cm volt).

4. Tetszeni alapvetően tetszik, kipróbálás után azonban mégis Quinny mellett döntöttünk, és nem bántuk meg, viszont én is sok-sok jót hallok róla. Remélem nektek beválik. :)

2013. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod :)
2013. nov. 21. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazabol, ha nem terepre vagy macskakore hasznalod, hanem tendesen aszfaltozott utra vagy bevasarlasra, stb. akkor nagyon kenyelmes, nagyonkonnyu tolni.

Ilyenkor telre erdemes a mozest megvenni, mert a hordozoban azert hideg van. Egyebkent, eleg lenne a hordozo.

En nagyon szeretem, nagyon kenyelmes, foleg az izi sleep hordozo jo, mert abban tok jol aludt, ha mentunk valahova.

A sport reszevel pedig, ha etterembe megyunk, nem kell kulon baba szeket kerni (ami vagy nem szokott lenni vagy a jo ettermekben is tok koszos, lestrapalt), mert az ulest lehet eleg magasra is allitani. A tolokart is lehet mozgatni, igy egy alacsony nonek is kezre esik vagy egy magas apukanakis kenyelmes:)

Egyetlen negativum az, hogy rossz utakon rossz vele kozlekedni.

Szinben pedig, ha masodik gyerekben is gondolkoztok, szerintem a barna is eleg semleges es vidamabb a feketenel:)

2013. nov. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok, ha van kerdesed a babakocsirol, szivesen valaszolok.
2013. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Igen a barna színben is gondolkodtam jövőhéten megyünk el megnézni élőbe a babakocsit, kipróbálni milyen, hogy nézz ki. Mondjuk még van egy kis idő a szülésig még nem sürget az idő annyira február közepére vagyok kiírva :) Csak ezen a mozesen gondolkodom, hogy megvegyük-e vagy elég lesz a hordozó is.
2013. nov. 21. 15:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szep a barna szin, a brendonban ugy emlekszem barna szinben van kiallitva. En is gondolkoztam a mozesen. Nekem nagy szuksegem volt ra, mert abban altattam kint az elso babamat, igy megmaradt az o mozese es a stokkehoz vegul nem vettem. Ha elso baba, szerintem erdemes a mozest megvenni, mert jol jon a hosszabb setakhoz es az altatashoz. A hordozo hiaba kenyelmes, de minden nap tobbszori altatasra nem lenne kenyelmes.
2013. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem vennék Stokke kocsit. De ugyanilyen árban tudok választani jobbat :) szóval nem a pénz része zavar, hanem egyszerűen szerintem egyrészt kicsi a mózes és a sport rész is, másrészt nem is praktikus, kicsi a bevásárlókosara is. Az egyetlen pozitívuma talán az, hogy minőségi anyagokból készül, és magasan van benne a baba, bár könnyebb egy gyereknek szólni, hogy szállj ki a kocsiból, meg ülj be, amikor már nagyobb, mint emelgetni. A kagylóüléssel pedig megszívtad, ha a baba hasonalvós lesz.

Feketét nem vennék, mert kényes. Inkább valami zöldes, barnás, szürkés árnyalatot.

Mózes mindenképp kell, a babahordozó nem kényelmes hosszú távon a babának.


Csak véleményt írtam, ettől függetlenül biztosan van olyan szülő-gyerek páros, akiknek bejön ez a kocsi.

Van egy nagy kedvencem, amit szívesen ajánlok, bár más design, mint ez. Priviben megírom, ha érdekel.

2013. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat segített :)
2013. nov. 21. 17:31
 9/10 anonim ***** válasza:

A kerekei miatt tényleg csak jól aszfaltozott,sima terepre vegyél !

Nekem is tetszett..megvettük.megbántam

Vegyes úton használtuk..tiszta rémálom.Beakadt.homokban alig tudtam tolni...eladtuk

Egyébként nagyon szerettem

A mózest is érdemes megvenni hisz abban jobban be is tudodtakargatni fedni,és nem utolsó sorban az ujjszülötteknek a sima fekvés a legjobb

Szóval vedd meg

2013. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ahol mi lakunk itt viszonylag jól aszfaltozott minden út :) Köszönöm a válaszokat, a héten vesszük meg, barna színben mózessel, hordozóval :)
2013. nov. 25. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!