Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autósülést tudnátok ajánlani...

Autósülést tudnátok ajánlani (14 kg-os,2 éves kisfiúnak)?

Figyelt kérdés

Most Concord Ultimaxunk van (0-18 kg), de nagyon nem jön be sanos, meg úgy látom, hogy beöltözve már nem is túl kényelmes neki, az övből is folyton kibújik, egyszerűen nem tudom úgy meghúzni, hogy ne tudjon kibújni belőle.

Szeretnék egy másikat venni neki, de lehet, hogy már jobb lenne neki a 15 kg-tól lévő?

Tök tanácstalan vagyok, olyat szeretnék, aminek jó a töréstesztje, akár használtan is vennék, de gőzöm sincs, hogy milyet.

A 15 kg-tól használhatóak már egyáltalán nem dönthetőek?

Nektek milyen vált be?


2013. nov. 27. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Van olyan 15-36 kg-osban is, ami dönthető, de ez csak 1-2 centit jelent, nem úgy mint a kisebb kategóriánál. Milyen magas a fiad? Mert sajna nem csak a kg számít, hanem inkább a magasság, hogy az autó öve, amivel bekötöd a gyereket, jó helyen menjen el majd.
2013. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Römer KidFix-et vettünk, jó.
2013. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi, olyan 90-92 cm körül van.

Ja, azt elfelejtettem, hogy sajna nincs isofix az autónkban.

2013. nov. 27. 14:02
 4/8 A kérdező kommentje:

Áh, látom, ez nem isofixes autóban is használható!

Jónak tűnik.

2013. nov. 27. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk van egy ilyenünk (is), csak isofixes. Elég jó ülés, azért vettük apa autójába, hogy ne kelljen állandóan az üléseket pakolgatni és logisztikázni, hogy mikor, ki, hova melyik üléssel megy. Így az én kocsimban van a 9-18, és a 15-36-os ülés, a férjemében pedig a 9-36-os, így a négy évest és a másfél évest is tudja szállítani. Kényelmes ülés, annyi, hogy nem lehet dönteni. A miénk isofixes, azt hiszem az egy tizessel drágább, de én egy kuponos akcióban 37.000,- forintért vettem a Brendonban.

2013. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nincs isofix a kocsitokban. A férjemében sincs, mivel kisbusz, de jól be lehet kötni.
2013. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, ezzel én is szemeztem, de attól tartok, hogy ezt a pajzsos megoldást nem szeretné a kisfiam :(.

Nem tudom mennyire viselné el.

2013. nov. 27. 18:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Van olyan gyerek, aki nagyon szereti, más meg nem bírja a pajzsot. Ki kell próbálni a boltban. De ez a 9-36os Cybex jónak tűnik, amit az előtt linkeltek.

Ha 92 centi, akkor én még nem vennék neki 15-36ost, majd csak 100 centi körül. (1.vagyok)

2013. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!