Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Sportbabakocsit mikortól...

Sportbabakocsit mikortól lehet használni? Télen van értelme 6 hós, ülő, de magától még fel nem ülő babának venni?

Figyelt kérdés
A mózesben már állandóan sír,nem tudunk sehova menni. Kenguru ugyan van,de ha azt használjuk,akkor meg én fázok,hogy nem tudom a kabátot összehúzni magunkon.
2013. dec. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan sport kocsink volt/van, ami majdnem vízszintesig dönthető, ezt 4 hónapos kortól használtuk, egy fokozattal feljebb, mint a legalsó fokozat, így már kilátott viszont mégsem ült, tehát nem káros a gerincének sem...
2013. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kifejezett sportbabakocsit csak maguktól ülni tudó babák használhatják.

A mostani babakocsitokat nem lehet mózes nélkül használni. Egy 6 hónapos persze hogy nincs el mózesben, már kiváncsi, érdeklődik kifelé.

Nekem olyan babakocsim volt, aminek a sportrészét 3 fokozatba lehetett dönteni, vízszintesig is, ha elaludt volna, akkor lefektettem, amúgy meg feljebb döntöttem a háttámlát.

2013. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És milyen márkát, típust ajánlanátok? Mikor mondtam a védőnőnek, dokinak úgy lehurrogtak, hogy mit képzelek én, hogy nem erőltettem, nehogy baja legyen a kis gerincének. Olyat keresnék, ami könnyű, de stabil, mert sokat buszozunk.
2013. dec. 2. 18:44
 4/5 anonim ***** válasza:
A mi mózeskosarunkat 3 fokozatba lehet dönteni, imádom. A sport része is szupi, dönthető és az autósülést is rá lehet tenni a vázra, abból lát ki a legjobban. Touragoo-s
2013. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nekünk ABC Desing Primo van, nagyon szeretem, strapabíró klassz kis kocsi, akár a márka összes terméke.

4 hónapos kortól dokihoz is azzal mentünk, nekünk soha senki nem szólt be miatta, hogy nem lehetne, pedig látták benne "ülni". Még egyszer mondom, hogy szerintem ez nem is ülés, hiszen félig fekszik benne, nem görnyed, meg van támasztva a gerince. Lehet hogy azt gondolták, hogy ülő helyzetben akarod használni, nem?

2013. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!