Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennétek külön tolókaros...

Vennétek külön tolókaros babakocsit?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 éves 7 hónapos, másfél éves kora óta nincs babakocsija gyalog megyünk mindenhova. 1 hét múlva születik a kistesó és nem tudom eldönteni milyen babakocsit vegyek.

Egybe karos felé jobban hajlok, hogy akkor tudom fogni a kezét, a kát tolókarosnál viszont félek, hogy nem tudom majd egyszerre a kezét is fogni, meg a babakocsit is tolni.


Melyiket válasszam?


[link]


[link]


[link]



2013. dec. 30. 21:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve fontosnak tartjátok, hogy a hordozóhoz legyen bázistalp?
2013. dec. 30. 21:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal praktikusabb az egybekaros.
2013. dec. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár én sosem tudtam az egybe karosat sem egy kézzel tolni, de volt két karosom is, de olyat nem vennék, pedig sokkal fordulékonyabb volt mint az egybe karosaim, de inkább keresnék olyat ami könnyen irányítható, és egyben van a tolókarja, biztosan van ilyen, csak én fogtam mellé velük.
2013. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
létezik tolókar összekötő is azt hiszem abc designek,és chicconak van ilyen,bár lehet má babakocsikhoz is van
2013. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó ha van talp a hordozóhoz, mert mire a nagyot bekötöm, a pici már ordít, s harabb elindúlunk, ha a picit nem kell bekötni, csak berakom, elindulunk, s már alszik is !

Nagy segítség a bázis talp!!!

2013. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat autózol, akkor igen, jó a bázistalp. Mi max 1 héten 1x mentünk kocsival, akkor simán belefért kötözgetni.
2013. dec. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ketteset valasztanam!!

Az elsonek gyengenek nez ki a vaza, a harmadiknak a sportresznek a kupolaja csunya. De en meg elgondolkodnek Espiro Atlantic 3:1-en is!! Hasonlo arban kaphato, es nagy kerekei vannak, amit a havas idoben konnyu eltolni!!

2014. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de espirot nem szeretnék Volt már és nem szerettem, meg meg fog szűnni a magyarországi forgalmazása.


Városban lakunk, a járdán nincs hó általában. Volt már abc design primo babakocsim ugyanilyen kerekekkel és soha nem volt gond vele télen a közlekedés.

2014. jan. 1. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!