Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a Bebetto...

Mi a véleményetek a Bebetto babakocsikról?

Figyelt kérdés

Eredetileg mi is az Adbor Marselt néztük ki, de láttam egy kérdést ma kiírva, és annak a válaszát, így elvetettem.

Elkezdtem keresni, és ennek a Solaris illetve a Luca tipusa érdekelne.

Ez is beleesik a "lengyel sz*r" kategóriába?


2014. jan. 13. 23:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk izacco volt, ami állítólag pont ugyanaz, mint a bebetto, csak elnevezték máshogy és nincs hozzá az a kis táska, ami pl a bebetto solarishoz volt, és nekem nagyon bejött. :D

Bejött az a babakocsi, csak kicsi volt a pakolóhely alul és nehéz volt, meg nagy, így panelban nem volt tól jó választás és rjöttünk, hogy ez a 3 részes babakocsi dolog helypazarlás, mert a kocsiba is külön kellett helyet találni a váznak és a mózesnek.

Ha jön a tesó, sport babakocsit veszünk, olyat, ami vízszintesig dönthető és kész. :D

Így max egy autós ülés kell még külön, de legalább egyben csukható és elhelyezhető, majd később pedig dönthető is és nem kell fél éves kora után újat venni. :)

Sok sikert!

2014. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!