Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Phil and Teds Vibe, avagy...

Phil and Teds Vibe, avagy Jane powertwin? Előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Aki bármelyik kocsiról tud információval szolgálni, esetleg mindkettővel, összehasonlításukkal kapcsolatban, azt szívesen fogadnám. Hálás köszönetem!

#babakocsi #testvér babakocsi #ikerbabakocsi #Vibe #phil and teds #jane powertwin
2014. jan. 20. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Phill&Ted's e3 Sport testver kocsim van! IMADOMIMADOMIMADOMIMADOM!!! ezzel mindent elmondtam:) pedig ez mar nem is egy uj tipus a p&t -nek vannak mar ujabb kocsijai is.

de iszonyu konnyen kezelhezo, mint forro kest a vajban olyan tolni.

kicsire csukhato. Ujszulott kortol elfer benne a ket gyerek.(nagyteso es a kicsi)

hatranynak talan azt mondanam, hogy a tartozekok dragak es nehezen beszerezhetoek (bar ha errol van infod es tudsz jo helyet irj nekem)

Es talan lehetne 10cm-el szelesebb. De ezeket keszamitva fasza kocsi;)))

A madikat nem ismerem.

2014. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!