Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit használtok,...

Milyen babakocsit használtok, ami 21kg-os gyereket is elbír, esernyőkocsi és nem túl drága?

Figyelt kérdés
kislányom 2,5 éves múlt.mivel vidéken lakunk nagyon sokat kell gyalogolni a buszhoz,vonathoz...szóval csak így tudunk közlekedni,mert cipelni már nem birom. A legtöbb babakocsi 15 kg-ig van,ritkán 20 kg-ig, de mit használtok 20 kg felett ?

2014. jan. 28. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár nem személyes a tapasztalatom, de én is a napokban keresgettem ilyen nagyobb teherbírású kocsikat, ez elvileg bírja:

[link]

2014. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 8 eves fiam 28 kg.

5 ev korul szoktak atlepni a gyerekek a 20 kg-t,akkor meg mar nem hiszem,hogy szukseg lesz babakocsira.

Lelassul a sulygyarapodas,nem kell attol felni,hogy hirtelen 5 kg-val lesz nehezebb:)

2014. jan. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kislányom 4 hónap múlva lesz 3 éves és 21 kg...ezért keresek strapabíróbb kocsit,mert ami van az,ha megemelem az elejét összecsuklik alatta...
2014. jan. 28. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor menjetek be egy bababoltba, próbáljátok ki, amit linkeltem, és ha bejön egy próbakör alatt a boltban, akkor vegyétek meg használtan ;)

1.

2014. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!