Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen jó minőségű esernyőre/k...

Milyen jó minőségű esernyőre/kicsire csukható babakocsit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam most lesz 7 hónapos, jelenleg touragoo adventture babakocsink van, amivel nagyon meg vagyok elégedve, de az egész csomagtartót elfoglalja és semmi helyem nincs a kocsiban. Emellett 16 kiló összecsukva, így egy egyszerű bevásárlás alatt is elég megterhelő ki-be rakosgatni a csomiba. Elvárásaim: fekvő helyzetig dönthető, stabil, rosszabb terepviszonyokon is megállja a helyét, napfénytetős, könnyű, kis helyen elfér. Nyáron többször mennénk vele a Balatonhoz, így jó lenne, ha a babakocsi mellett a csomagok is kapnának némi helyet :D Maximum 80 ezret szánnék rá. Eddig a quinny zappet néztem, nagyon tetszett, de sajnos nem lehet dönteni :( az xtra meg nem csukható össze egybe, így nem tudom mekkora helyet foglalna el. Valakinek esetleg van quinny zapp xtrája, azért annak a véleményét is szívesen veszem :)

2014. febr. 8. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vettem egy Neoneto Energy babakocsit..

Külön van mózes rész autóülés és sportülés.

Nagyon jó mert önmagában is ill a sport résszel együtt is esernyőre csukható,kerekei elég jók nem olyan kicsik nem is azok a böszméte nagyok,könnyű tolni..

Én is hasonlóan autóba pakolom és van mellette 2 nagyobb gyerkőc,így szempont volt a sok hely az autóban mind bevásárlásnál mind utazásnál.

Neten lehet kapni mózes nélkül is (gondolom azt már nem használtok)Viszont a vázra tehető autósülés és a sportrész nagyon szupi.

:-)

2014. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk zapp xtrank van. Nagyon szeretjük. Mivel az űlés nem összecsukható, akkora helyet foglal mint az ülés. A váz összecsukva befér az ülés alá. Egy VW Polom van, kis csomagtérrel, simán befér a babakocsi mellé más is.


Mamas and papason nézz még szét esetleg. Ha a quinny mellett döntesz, most akciós a manóbabaházon.

2014. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) 2. válaszadó, nekem Vw golfom van, szóval hasonló a helyzet. Nagyon tetszik a quinny, sok jót hallottam róla, de volt aki elbizonytalanított, hogy könnyen borul. Mondjuk nem extrém terepviszonyokon szeretném azért használni és eléggé kecsegtet, hogy könnyű, mert a 16 kilós babakocsi egy 8,5 kilós gyerekkel elég nagy kiképzés számomra, főleg, ha fel kell emelni pár lépcsőfokot. :/
2014. febr. 11. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!