Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 8. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Az érdekelne főleg, hogy a gyakorlatban milyen hátrányai vannak.
2014. febr. 8. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Ez egy 1 éves kortól való sport babakocsi.

Lapra csukható. Vízszintesig nem dönthető.

Kicsi az ülő felülete

A tálcától nehéz berakni a babát, nem tud egyedül bele ülni

2014. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. febr. 8. 22:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én az előző válasszal azért nem értek teljesen egyet.

Mert 6 hónapos kortól simán használható ez a babakocsi. Igaz, hogy nem dönthető teljesen vízszintesig, de azért amennyit benne van a baba, ha nem kifejezetten ebben akarja naponta altatni az ember, akkor teljesen jó. Mi is ilyesmit használtunk 6 hónapos kortól.

Én úgy látom, hogy a tálcát le lehet venni, látom rajta a kapcsolási lehetőséget, a miénken is így néz ki, azért gondolom...és egyébként sem láttam még olyan kocsit, amiről a karfa ne lenne levehető (van egy 10.000-es kis rohangálósunk, arról is le lehet pattintani)

Tény, hogy lapra csukható, tehát nagyobb helyet foglal a tárolásnál, mint egy esernyőkocsi. (nálam mondjuk emiatt kiesne, mert kevés a helyünk) De szerintem a súlya sem veszélyes nagyon. Relatíve könnyűnek tekinthető. Úgyhogy így ránézésre nem látok semmit, ami az én elvárásaimnak negatívum lenne, viszont a márkát nem ismerem, mennyire fordulékony, mennyire könnyű vele közlekedni, de ennyi alapján én azt mondanám, hogy ár-érték arányban jónak tűnik!

Egyébként rá is kereshetsz, nézd meg a videókat. Az már biztos, hogy a tálca lecsatolható:

http://www.youtube.com/results?search_query=caretero%20monac..

2014. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És az oldala is kemény műanyag.
2014. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oké higy lecsatolható a tálca, de van olyan ahol sokkal egyszerűbb, gomb nyomással nItható, csukható a karfa.

Egy fel éves baba oldalra elcsúszik, lecsúszik még az ilyen kocsiban.

2014. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nagyon tudom ajánlani. 2,5 évet használtam a lányommal. Minden igényt kielégített.

2014. febr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó választás a kérdésben feltett babakocsi, ha nem esernyőre csukhatót szeretnél. A felépítéséből úgy látom, hogy a súlyelosztása jó, ami a járdára föltolásnál nagyon sokat számít.

Ha nem is dönthető teljesen, azért tud benne aludni a baba, és a tárolórésze is elég tágasnak tűnik.

2014. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!