Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Szerintetek? Ti megvennétek?

Szerintetek? Ti megvennétek?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs sok pénzünk babakocsira.Új szóba sem jöhet.

Minden nap a hirdetésportálokat nézem,hátha le tudok csapni egyre, viszonylag jó áron.Ezt nemrég tették fel.

Mindenképp olyat keresnék,amihez hordozó is van,és mégse baromi drága.Ez talán jó lenne.

Ti megvennétek?Vagy sok érte?


[link]


2014. febr. 9. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csak családi házba, iszonyú nehéz lehet, tehát tömegközlekedésre nem ajánlom. A kerék nem bolygósítható, minden kanyarnál meg kell emelni. Én nem venném meg.
2014. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég alapos. Nem értem miért tiltakozol az ellen, hogy új. Pedig újat lehet, sőt olcsóbban kapnál mint használtat. Igazság szerint külsőre nem tudom milyet szeretnél de linkelek be párat ami új és nem drágább mint a használt:

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ó,köszönöm szépen.Aranyos vagy!

Akkor leteszek erről,és keresgélek tovább.

Amiket belinkeltél nagyon tetszik!

2014. febr. 9. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj második de amiket te linkeltél jóval gagyibb vázúak a kerekük sem épp tartós. A pierre cardin babakocsik hiresen gagyik és gyakori a meghibásodás.

Kérdező azzal tisztában vagy hogy ez a kocsi amit kinéztél ujonan 39,990 Ft??? Alposan nézz utána mert sok az átverés.

Ami még jó lehet szeritnem és jókat mondanak róla és olcsó az ez.


[link]

2014. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja és lemaradt a kocsid ujonan:

[link]

2014. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! kicsit körül néztem neked:)

[link]


[link] bár ehhez nincs hordozó de kapsz pár ezer forintért:)


[link]


írj privit segítek még keresni neked:)

2014. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen,láttam hogy 39900 az uj ára,de ahhoz nincs hordozó,azt meg nem igen tudok pont ilyet venni hozzá 5000-ért. :/

Köszi amiket belinkeltetek,nézelődöm még! :)

2014. febr. 9. 19:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok nem haragszom tisztában vagyok vele, hogy nem olyanokat linkeltem be amik húúúú de extra minőségűek lennének azért linkeltem be, hogy a kérdező lássa újat is tudna venni a használt árából csak körül kell nézni. Mondjuk a Graco az nem éppen gagyit gyárt szerintem. Nekünk Stokke babakocsink van nyilván nem fogom belinkelni ezt se mert 500.000 Ft se a Concord se a Peg Perego vagy Cam babakocsikat mikor a kérdező nem ilyet keres. Csak ennyit szeretnék hozzáfűzni :) Remélem kedves kérdező sikerült már választanod babakocsit ami minden igényedet kielégíti :)
2014. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!