Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megtudná valaki mondani hogy...

Megtudná valaki mondani hogy a Tescoban levő Fisher Price autós ülés hány kilotol van és mennyibe kerül? Ami most akciós

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
9-36kg, 12990ft, 26E helyett. De az nem csak febr. 5ig volt akciós?
2014. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem akciós. Kétféle volt, 0-18, és 9-36kg.
2014. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A 0-18kg-os drágább volt mint a másik. (előző voltam)
2014. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉN rákerestem a típusára az árgépen, és alapból máshol sem sokkal drágább. Tehát az 50%-os leértékelés egy kicsit túlzás volt. Nézz szét alaposan, mielőtt megveszed.
2014. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi megnéztük , mert csábított engem is a hírdetés! Hát ár-érték arányba nagyon jó, viszont az ember elvárásaihoz képest gagyi!!!! Olyan vékony vacak a huzata hogy rossz volt nézni, nem beszélve arról hogy szivacsot is kispórolták belőle, így amikor beleült a 3.5éves fiam , neki is feltűnt hogy baromi kemény!! Azt mondta hogy "anya nagyon nyomja a popómat"! Szóval egy szutyok!!!
2014. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SMILE'S ***** válasza:

Ahogy írták, ár/érték arányban jó!

Mert pont ennyit ér! Egy nulla.

2014. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én vettem, és számomra nem tűnik gagyinak. A szivacs sincs kispórolva, inkább nagyon is kényelmes, párnázott. Olyan, mintha nem is ugyanarról a gyerekülésről írnátok.
2014. febr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az utolsóval kell egyet értenem!Viszont nem 12990.- hanem 15.990 volt az ára mert azóta sikerült megvenni és nagyon jól érzi magát a kisfiam benne! Nagyon jó párnázott,puha!

A másikak kb. még 3 fajta volt mellette valóban elég gagyik voltak!

2014. febr. 15. 09:12
 9/9 SMILE'S ***** válasza:

Mindegyik Fischer Price ülés gagyi!!


Töréstesztre nem is küldi el a cég, mert nem tudna megfelelni. Nem a szivacs védi meg adott esetben a gyereket. Ami megvédené, hiányzik belőle!!!


Sajnos!


Ne érts félre, nem ítéllek el, de ha valakinek is ér valamit a gyereke, nem multiban vesz gyerekülést, hanem szakboltban, nem 16000ft-ért, hanem minimum 50000ft.

Az tényleg jó.

Volt, amikor nekem is spórolnom kellett rá, de inkább gyűjtöttem, minthogy egy hulladékba tegyem, mint pl. az említett márka!

2014. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!