Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Legyszi mondjatok egy par...

Legyszi mondjatok egy par bababoltot Budapesten? Olyanok ahol minden van. Babakocsitol cumisuvegig!

Figyelt kérdés

#bababoltok
2014. febr. 22. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Brendon több helyen is van, vagy a Minimanó a XIV. Kerületben.
2014. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Brendon, Elefani
2014. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lcs ***** válasza:
Bippa kft - elég sok mindenben jók az áraik. vagy a csepeli bababolt, rengeteg cucc jóval olcsóbb mint máshol.
2014. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A csepeli babaoltot én is ajánlanám.

Ezenkívül a legtöbb bababolt közül, amik ismertek, szerintem az Elefáni van a legjobb árban.

2014. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Brendon, Elefáni, Minimanó. A bippa borzalmas, undorító egy hely, egyszer elmentünk megnézni, ahogy beléptünk sarkonfordultunk, igényltelen kacatok és agyon van zsófolva.
2014. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lcs ***** válasza:
a brendon a legnagyobb lehúzós bababolt szerintem, de mindenki szíve ügye hol vásárol :) ja, hát a bippa nem egy 5*-os kinézetre, viszont a kacatok ellenére én már elég sok kifogástalan cuccot tudtam ott venni:)
2014. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi mindent a Bippánál vettünk és pár dolgot még csepelen! Ezt én is ajánlom! Lehet,h.nem 1000nm-en vannak kipakolva,mint a brendonban,viszont én a honlapon mindent kinéztem előre,zárás előtt 15percel értünk oda,mert a nyitvatartást nem néztem meg!:-D

Soroltam,mutatták,pakolták! Senki nem sűrgetett,kedvesek voltak!

Kiságy,babakocsi,kókusz matrac,kád,cumisüveg,mellszívó,kifogó,baldahin,stb.mindent megvettünk. Máshol ezeket kb.összességében kb.40ezerrel többért vettük volna meg! Én elég szőrösen kibogarásztam az árakat,egy A/5 Füzet szinte tele volt jegyzetelve,h.mi hol mennyi! És arról nem is beszélve,h.nem járkáltunk többször a dugóban,üzemanyagozva,nyáron a forróságban,elromlott klímával!

Én újra náluk vásárolnék!

2014. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segiteseget!Jovoheten kezdem is a bababolt turat! :)
2014. febr. 24. 21:39
 10/10 SMILE'S ***** válasza:

[link]


Én mindent ott vettem.

A Dunakeszi üzletükben. (az ország legnagyobb üzlete)


Nagyon értenek ahhoz, amit csinálnak és nem tukmáltak ránk semmit. Nagyon kedvesek voltak.

2014. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!