Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen Sport babakocsit?...

Milyen Sport babakocsit? Többi lenn!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányom 1 éves kb 1 hónapja gyalog kint is sétálgatunk vele! Egyre hosszabb távot bir viszont még mindig nem eleget például egy bolthoz :) Ezzel nincs is baj, de nekünk nagy a babakocsink Peg perego Pliko P3! A sport részt használjuk egyértelműen, de nem tudom tolni a kocsit és közbe a gyerek után is menni! Nem minden üzletbe fér be sajnos és ahoz hogy kint hagyjam elég drága volt egy olcsóbbat meg nem félnék kint hagyni! Arról nem beszélve hogy összecsukva is elfoglalja a fél csomit!

Szóval szeretnék egy kis ernyőre csukható babakocsit! Milyet ajánlanátok?

Hasonlót szeretnék mint ez:


[link]


Szóval tényleg ilyen beülős picit :)

Köszi a válaszokat és bocsi hogy hosszu lett :)



2014. febr. 22. 15:29
 1/5 lcs ***** válasza:
szia! anno nekünk is ez volt a dilemma, el is mentünk h veszünk hasonlót mint amit belinkeltél, de a boltban az eladó lebeszélt róla. mondta, h ezek igaz h könnyűek és kis helyet foglalnak, de pont ezért nem egy "értékálló" darab, hamar eldeformálódnak, és általában kis súlyhatárig jók, és döcögnek mint a szekér :) de most csak az eladó véleményét tolmácsolom, biztos lesz akinek bevált, meg bejött, mi végül nem vettük ezt a típust így személyes tapasztalatom nincs :)
2014. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek ilyen volt és a kereke elkopott fél év alatt, de csak e bal oldali külső, és utána ki is tört
2014. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ez a fajta van és imádom. Könnyű tolni,van rajta azért egy kis "tető" és egy kis táska,igaz nem túl nagy,de 1-2 dolog elfér benne. Könnyű is ráadásul. Mi először kékben vettünk,mert az volt leárazva végül kiderült,h hibás volt a termék,így ráfizetéssel zöldre cseréltük,és ezzel nincs semmi bajom :)

2014. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi pont ugyanebben a szituációban ezt vettünk a lányunknak:

[link]


És azt kell, hogy mondjam, hogy maximálisan kiszolgálta az árát! Imádtam, és csak jót mondhatok róla. Pedig tudni kell, hogy az én lányom nagyon nagy baba volt kezdettől fogva, 14 hónapos kortól használtuk, ekkor már kb 14 kg volt. Most a lányom 17,5 kg, de még mindig használjuk és meg se kottyan neki, ha hosszú útra megyünk, ha elfárad, beleülhessen, vagy ha vásárolnom kell, akkor ne kelljen cipekednem, hanem felakasztgatom a szatyrokat. Egyébként is vettem rá egy hálós rácsatolhatós tárolót.

De nyilván nem olyan masszív, mint egy nagy sport kocsi, amit emiatt elraktunk, de azért megbízható és ennyi pénzt bármikor megér! Nyaraláshoz vettük egyébként, hogy mellé beférjenek a csomagok, a legkisebb kocsit kerestük, de nagyon megszerettem és onnantól csak ezt használjuk, lassan egy éve! Ezért voltunk bevállalósabbak, hogy ah esetleg pár hét alatt széthullik ennyi pénzárt, akkor sem fogjuk használni. De nagy kedvenc lett! Sokkal egyszerűbb az élet vele, mert alig 4 kg. Nálunk nincs lift, viszont az 5. lakunk, így sokszor az egyik karomon a lányommal a másik kezemben pedig az összecsukott babakocsival lépcsőzünk... De a gyerekkel benne is felfutok vele egy átlag lépcsőn, mondjuk bkv-zás közben.

Arról nem is beszélve, hogy mivel a lányomat néha elég elkapni, amikor nekiiramodik, úgyhogy egy nagy babakocsi ilyenkor csak nehezíti az életet, arról nem is beszélve, hogy játszótérre is nyugodtabban jártam vele, ha esetleg lába kél, sem rokkanok bele...


Szóval én nem beszélnélek le ezekről a fajta kocsikról, nekünk nagyon bejött! És így egy év használat után is úgy néz ki, hogy még a reménybeli kistesónak is el tudom tenni! Kevesebb jobb vásárt csináltam babacuccok terén ár-érték arányban, mint ez a kocsi...

2014. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Én espiro magicet vettem akkortájt mit ahogy ti most vagytok. Mondjuk annyira nem kis kocsi mint amit belinkeltél viszont kényelmes. A kosár része pici, de ez nem izgat.

A másik két belinket amiket a válaszolók tettek be tetszenek nekem is :)

Amit betettél ide, arról az a véleményem, hogy már nagyobb gyereknek pl 2 évesnek ha nem tud annyit sétálni még jó, de nagyon alap kocsi. A te gyereked még sokat fog kocsiban ülni.

2014. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!