Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen kétfunkciós babakocsit...

Milyen kétfunkciós babakocsit válasszak ami már újszülöttkortól is használható?

Figyelt kérdés
Nyári babám lesz és nem feltétlen tartom szükségesnek a 3 funkciós babakocsit,mivel a mózest úgyse sokáig tudnánk használni,ti milyet választanátok?
2014. febr. 24. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Esprit Apollo 3-at vettünk, vízszintesre dönthető és lehet hozzá hordozót venni. Egyetlen baja, hogy csak előre nézve tolható a sport része.
2014. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Chipolinok között is vannak ilyenek. De mivel rengeteg szempontot érdemes figyelembe venni, és mindenképpen érdemes kipróbálni, mielőtt az ember kiad rá egy csomó pénzt, sokkal jobban jársz,ha elmentek néhány nagyobb bababoltba. Az eladók tudnak a legtöbbet segíteni.
2014. febr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Peg Perego Pliko 3, használtak tök jó szetteket lehet kapni, jó áron. Én mondjuk hasznosnak tartom a mózest, mert ha mondjuk emeleten laktok, és fel akarod vinni a gyereket, de a kocsit nem, akkor csak megfogod a mózes fülét és felviszed. Ha családiban laktok, akkor persze mindegy.

[link]

A Pramettet úgy is tudod fordítani, hogy feléd legyen a baba.

[link]

Ezt meg mózes nélkül csak úgy tudod, hogy előre nézzen.

2014. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá!?
2014. febr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
100 ezer körül,de végül lehet csak 3 funkciós Cam babakocsit veszünk,eddig az volt a legszimpatikusabb :)
2014. febr. 25. 08:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha most kéne babakocsit venni én tuti Peg Perego Uno-t vennék! Nekem annyira nagyon tetszik! És mindent tud amit kell, h tudjon egy babakocsi:)
2014. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!