Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Neonato Multisport vagy Hauck...

Neonato Multisport vagy Hauck (touragoo) Shopper?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mennyire könnyű irányítani, összecsukni, szétszedni? Kényelmesen elfér e benne a baba, mekkora a súlya, mennyire strapabíróak?

2014. febr. 26. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck shopper van, arról tudok nyilatkozni. Jó széles ülőfelülete van, beöltöztetve is kényelmesen elfér benne a lányom. Könnyű irányítani, bár biztosan vannak könnyebben irányíthatók is, de én szeretem. Összecsukni, kinyitni is nagyon egyszerű. Jó nagy a bevásárlókosara, nálam ez abszolút előny. Strapabíró kis kocsi, a súlya pedig 6-7 kg között van, tehát könnyűnek mondható. Egyedül azt nem igazán szeretem benne, hogy nem lehet rendesen felültetni a gyereket majdhogynem 90 fokban, hanem olyan furán félig-meddig ül benne, ezért sokszor lecsúszik és igazgatom. De ez őt látszólag nem zavarja, csak engem idegesít picit. Ennyi hátránya van számomra, egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve.
2014. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is Shopper van, nagyon szeretjük.

Szerintem könnyű irányítani is, összecsukni is, és tényleg nagyon könnyű, jól lehet vele tömegközlekedni.

Szét még nem szedtem.

2014. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ndkunk neonatonk van.igazabol most keztuk hasznalni tul sok tapasztalatom nincs meg vele.de nagyon jo tolni.konnyu iranyitani.:-)mi meg mozest hasznalunk az jo nagy.
2014. márc. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!