Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Könnyű és extra hosszú tolókar...

Könnyű és extra hosszú tolókaros sportkocsi lólábú szülőknek?

Figyelt kérdés

paraméterek:

-férj extra magas így csak az állítható tolókaros jöhet szóba, mert a standardnál leszakad a háta tolás közben

-súly mellett (kb6-7 kg lenne jó)még a könnyű összecsukás lenne fontos, mert a mostanit kész kínlódás betenni az autóba és sok helyet is foglal


Van bevált ötleted?

köszi


2014. febr. 28. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Jane Nomad?

én 172 vagyok, a férjem 182, és lehet feljebb állítani a kart ahhoz képest, ahogy mi használjuk. Nem is túl nehéz, asszem valahogy 7 kg vagy ilyesmi. Sokat bíró, megbízható kocsi, álom könnyen irányítható. Viszont ha mini autótok van, akkor necces, hogy befér-e.

2014. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megtaláltam a méreteket a nomad-hoz:

Összecsukva a mérete 90x61x40, kinyitva 102x61x98. Súlya vázzal együtt 6,5 kg.

Az ülőrész háttámlája 108 foktól 140 fokig dönthető (döccenés nélkül, mert szalagot húzol/eresztesz, úgy állítod, tehát alvó baba-barát...)

A váz ovális alumínium csőváz. Felfüggesztés van mind a négy keréken, mely a hátsó kerekeknél beállítható (teleszkópos rugózás).

A hátsó kerekek levehetők könnyen, ez az összecsukásnál érdekes, mert így kisebb helyet foglal. Szinkronban fékezhető. Az első kerekek igény szerint bolygósíthatók.

Capazo Pro, Strata és Matrix Cup hordozókkal kompatibilis a váz. A tolókar 4 pozíciós. A huzat mosható (nagyon jó, vízlepergető anyag amúgy). Maga az ülőrész kellően tágas, kényelmes kialakítású. A biztonsági övek is elég hosszúak ( a nagynövésű babákra is gondoltak, nem mint pl a chicco...).

2014. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dreigang ***** válasza:

A 186 centimmel hiába állítható a kocsink karja (nem hosszabbítható, csak billenthető) tyúklépésben haladok vele, mert ráadásul a hátsó tengely is útban van.

Hosszabbítható tolókarossal még nem találkoztam (biztonsági okok, erőkar, stb.), olyannal viszont gyakran, aminek nincsen végigmenő hátsó tengelye, így a láb járás közben is elfér.

2014. márc. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekunk espiro vector van, kb 3 kg az alap es attol fugg, hogy mozes vagy sportresz van rajta de kb + 3 kg a feltet.

Hosszabbithato a karja, en 178 vagyok, a ferjem 191. Neki gerincserve is van, de meg nem panaszkodott :)

A batyameknak is ilyen a babakocsijuk, o 198. Biztos lehetne meg hosszabb tolokaru is, de szerintem ar-ertek aranyban ez egy nagyon jo babakocsi. Mi hegyen lakunk, lepcsokkel nehezitve, ezert volt fontos, hogy nagyon konnyu is legyen.

2014. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, osszecsukni egy mozdulat, lapra csukodik, nekem nem nagy a csomagtartom, de siman befer. Nezzetek esetleg meg egy boltban.
2014. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megnézem mindkettőt, bár ha a nomad kicsi autóba nem jó, akkor az bukó, de leméregetem a csomagtartót

az espiro vectort szerintem élőben meg tudom nézni a környéken egy bababoltban, jól hangzik, hogy hasonló magas tesztelőnek is kényelmes :)

Köszönöm

2014. márc. 4. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!