Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményed? Tekintsünk...

Mi a véleményed? Tekintsünk el attól, h H. Kittys.

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 5. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%
soha nem raknám ilyenbe a gyerekem, szinte semmi védelmet nem nyújt annyira vacak.
2014. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Kedves első: miből gondolod, hogy nem nyújt védelmet? Azért mert hello Kittys és a karakteres üléseknek gyengébbeknek kell lenniük? Nem piszkálásként, de minden ülés, ami forgalomban van és átment a teszteken, tartalmaz egy tájékoztatót, jelet az ülésen magán, hogy megfelelt a teszteknek. Lehet, hogy vannak drágább ülések, amik picit strapabíróbbak, de ha egy vonat jön neked, édes mindegy, hogy milyen ülésben ült a gyerek.

Másrészt hiába biztonságos a szék, ha maga a kocsi kínai és papírként gyűrődik össze egy nagyobb koccanásban.

Minden ülés körülbelül így néz ki, ránéztiből biztos nem tudod megmondani, hogy melyik a biztonságosabb, csak az ára miatt gondolják a szülők, hogy amelyik a legolcsóbb, az biztos nem jó.

Nekünk naniánk van, a legolcsóbb márka. Mondjuk utálom a csatját, de ha márkásabbat vettem volna, azon is ugyanilyen csat lenne. Hatalmas koccanásra azért nem számítunk, mert a férjem soha nem hajt gyorsan, általában csak városban közlekedünk, vonat nincs erre felé:D Ha a városban valaki belénkhajt gyorsan, akkor így jártunk.

Ezek körülbelül ugyanakkora védelmet nyújtanak.

2014. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Én sem raknám bele a lányom
2014. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

Igen mindegyik ülès kap piros cèdulàt.., de ha megnèzed a törèstesztet amit az ADAC csinàl.....katasztrofa h milyen gyene ülèsek vannak a piacon.....50nèl ütközès ès repül a gyerek....szoval abban nincs igazad h ha forgalomba van az jó...

Èn nem vennèm meg mert nincs fennt az ADAC listàjàn.....de ha ebben az àrban gondolkodtok akkor mind1 is mert kb 50től lehet kapni hasznàlható ülèst. Amugy àtlagban a Römert, Maxi-Cosi és a Cybex amire azt mondom hogy jó, ee ezek között is van ami bukott.....

2014. márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Ja ès a Nani az egyik legrosszabb ülès....nèzz videót hogy mit müvel egy kis koccanàsnàl.....èn nem ültetném bele....
2014. márc. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
NANIA*
2014. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
4essel teljesen egyet értek.
2014. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Hiàba pontoztatok le attol mèg igaz amit irtam :D
2014. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit még rászánsz, és egy erős középkategóriás ülést tudsz venni. PL:

[link]

Az általad linkelt ülés kb. 10-et ér, vagy még annyit sem, ha nem lenne rajta a cicus, akkor sima Nania (angoloknál Osann) ülés lenne.

2014. márc. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézd csak meg a certifikátot az ülés oldalán!

Nem lehet kivenni a kisebb számokat, amit én látok az egy E2.


E2- ha jól tudom gyártani már csak E4-t lehet és a jelenleg forgalomban, közlekedésben lévőknek is legalább E3-nak kell lennie.


Ez akkor (ha jól tudom és jól látom a matricát) nem felel meg a szabványnak.

Amennyiben ez az infóm helyes, akkor nincs az az akciós ár és nincs az a design, amiért mégis beletenném a gyermekem!

(lehet, hogy az apróbb részeknél van valamilyen más jelölés, én nem tudom a képról jobban kivenni)


Nézz utána a minősítéseknek!

2014. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!