Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan isofixes autósül...

Létezik olyan isofixes autósülés (9-18 kg), ami 100 ezer forintnál olcsóbb és tényleg biztonságos?

Figyelt kérdés
Napok óta bújom a netet, de csak horror áron találok. Mindenképp isofixeset szeretnék és olyat, aminek jó a töréstesztje.
2014. márc. 9. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Römer duo plus!

De miért kell isofixes legyen??

Az adac 2013as tesztelése során egy nem isofixes ülés nyert! Ha egy sima ülés jól van bekötve akk ugyanolyan biztonsågos mint az isofixes, sőt van amelyik sima jobb eredményt ért el!

Az isofixes ülésnek az előnye h nemtudod rosszul bekötni!! Szóval én àtgondolnàm!

2014. márc. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha a Cybex Juno plusra gondolsz, pajzsosat nem szeretnék. Szerintem nagyon kényelmetlen lehet a gyereknek.

Azért nem csak a bekötés az egyetlen előnye az isofixnek.

Első, köszönöm, bár ez is 80 ezer, nálam valahol 70 körül van a határ, bár az is majdnem egy havi bevételem.

2014. márc. 9. 14:42
 4/12 anonim ***** válasza:
70ért ilyen ülést ne akarsz mert nincs! Épp ezért nemis talàltál!
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70ért ilyen ülést ne akarj mert nincs! Épp ezért nemis talàltál!
2014. márc. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen gondban vagyok. 0-18 kg-os ülésben van pár háttal is beköthető, ez a legbiztonságosabb, de 80.000-nél kezdődik az áruk. Esetleg használtan lehet vadászni, talán jobb egy használt jó márkás ülés, mint egy nem is tesztelt, olcsóbb kategóriás. Csak azt meg ki tudja, tényleg nem volt-e balesete...
2014. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. márc. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van ismerősöd, rokonod Németországban vagy Ausztriában, akkor érdemes kinti cégnél megrendelni és hazahozatni velük. Nekünk így került felébe a Römer ülésünk.
2014. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha biztonságosat akarsz akkor használtat nem veszel!! Nem lehet tudni hogy nem sérült e meg!!
2014. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol olvastad, de nem szeretnék használtat (éppen ilyen okok miatt).
2014. márc. 15. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!