Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olyan sport babakocsit keresek...

Olyan sport babakocsit keresek, aminek átfordítható a tolókarja, vízszintesig dönthető és elfér a csomagtartóban. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Még szemeztem a Hauck Caprival v Hauck Malibuval bár ezek egyik sem átfordíthaó tolókaros,de tetszik. Ezekről vélemény???
2014. márc. 19. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék átfordítható tolókaros kocsit, mert ha átfordítom l, a bolygó kerekek kerülnek hátra, és akkor macera az irányítás. Napsütés és szél ellen tudod védeni a babát ha olyan kocsit választasz aminek jól véd a kupolája, és a sport rész mindkét irányból feltehető. Nyáron esetleg plusz napernyő. Multifunkciósat keresel? Vagy csak sima sport? Mennyit szánsz rá?
2014. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sport kocsiban nincs tforditható kar, már 20-szor feltetted ezt a kérdést. Miért ez a legfontosabb szempont neked?????
2014. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább olyat vennék (illetve vettem) aminek megfordítható a sportrésze.


Nekünk ilyen van: [link]


De ha mindent megveszel hozzá amit a hauckhoz (meg a legtöbb multifunkcióshoz) alapban adnak, akkor már elég húzós az ára. Pláne az autós hordozóval, de mi pont ahhoz vettük.

2014. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Hauck-ot nem ismerem, mi ilyet vettünk:

[link]

Szerintem jó ha átfordítható a tolókar mert ha pl. szembe süt a nap és zavarja vagy csak téged akar látni akkor úgy fordítod,ahogy épp jól esik.Nem tudom mekkora csomagtartótok van, nekünk a Suzukiba csontra befért :)

2014. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a B-smart. Esetleg Peg Perego Book .
2014. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!