Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 4 baby shape sportbabakocsiról...

4 baby shape sportbabakocsiról vélemények, akinek ilyen van?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, ezt néztem ki. 175º-ig dönthető.
2014. márc. 21. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:

4 baby rio van, ami hasonló, csak nem állítható a lábtartója és nem dönthető ennyire. Bánom, hogy akkor nem azt vettük, picit nehezebb volta Rionál,de mégis ha egész napos kirándulásra mennénk, fekhetne benne hason is.

Szerintem jó választás. :)

2014. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! És a műanyag kerekek nem mennek hamar tönkre? Gondolom a Rionak is az van.(Meg általában a sportbabakocsiknak) Csak ez szúrja a férjem szemét.:)
2014. márc. 23. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a másik drágább babakocsinknak sokkal szarabb a kereke. :(

Ennek egész jó, pedig én aztán megpakolom, gyerekkel együtt és vásárolgatunk is mindig, amit a tolókarra akasztok. Amit ez kibír... :)

Szerintem jó. :) És hason alvó a babád? Én is gondolkoztam ilyenen, az én lányom lassan két éves ugyan, de jókat alszik babakocsiban, ha egész napra megyünk valahova kirándulni.

:)

2014. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megvettük!:) Egyenlőre nagyon tetszik!:) A A lányom háton alvó volt, amég el nem kezdett forogni, most oldaltalvó lett.:) Még egy utolsó kérdés! Amikor szatyrokat akasztasz a tolókarjára nem billen meg hátrafelé? Csak mert olyan könnyű megbillenteni a járdaszegélyeknél, a régit nehezebb volt, nem borul könnyen hátra?
2014. márc. 25. 08:23
 5/6 anonim ***** válasza:

De igen!!! :(

Sajnos nagyon is. Ha benne ül a lányom, szinte bármennyit tehetek a tolókarra, nem billen, DE ha kivenném, és egy kisebb súly is van a karon, máris dől.. :(

Erre figyelni kell, nagyon hátul van a súlypontja.

De úgy kell rátenni, hogy mielőtt kiveszed a kicsit, leemeled a szatyrokat és a babó helyére teszed, így nem dől semerre. :)

Örülök, hogy tetszik, kár, hogy anno mi nem ezt vettük, hanem a riot. :( Nem hátrány, hogy jobban dönthető és nagyobb a tolókar magassága is azt hiszem, na meg a tartó kosárka alul...

2014. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :) Nagyon tetszik, hogy vízszintig dönthető(jókat alszik séta közben benne a lányom) és hogy van hozzá lábzsák(este 6 fele érünk haza játszóterezésből a nagyobbal és olyankor jól jön);)
2014. márc. 28. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!