Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért adja el sok anyuka a...

Miért adja el sok anyuka a multifunkciós babakocsit és vesz helyette könnyű sportbabakocsit? Nem az a lényege, hogy később ezek a babakocsik sportbabakocsik is? Kezdő vagyok a témában. :-)

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert a többi rész kinövi a gyerek és egyben jobban eladható.
2014. márc. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a sportbabakocsi jóval kisebb helyet foglal, könnyebb ki-be pakolni a kocsiba, vagy az emeletről lecipelni, tolni , boltokba szlalomozni... és erre mindenki rájön idővel... meg a gyerkőc sem alszik már benn, felesleges a dönthetőség is...
2014. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert a sima sport kocsi kisebb helyet foglal a csomagtartóban is, egyszerűbb összecsukni, könnyebb, ha cipelni kellene.
2014. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert könnyebb és kisebb :) imádtam a multifinciós babakocsinkat, de már akkor sem tudtam vele utazni, amikor a pici pár kiló volt
2014. márc. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

de, az a lényeg, de csak míg terhes vagy :)

aztán azt a piszok drága, iszonyú nehéz nyamvadt babakocsit le kell cipelni a lépcsőn, fel kell cipelni a buszra, át kell vonszolni a kátyúkon.

közben a baba is 10kiló lesz és a giga csomag pelust+ a 10 kilós bevásárló szatyrot és a szuper 25 kilós babakocsit (+baba=35!kg) már egyszerűen nem tudod megemelni, bárhogy próbálod, de nincs képed mindig megkérni valakit, hogy segítsen, magától meg nem jut eszébe senkinek...

így 7E-ért veszel egy vacak sport kocsit ami 5kiló és újra mehetsz bevásárolni :D

2014. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
részemről: addig használtam, amíg a második gyerek kinőtte a mózest. Nem tervezünk többet, és így egyben, még jó állapotban el tudom adni. Nem bántam meg a multifunkciósat (nekünk esernyőre csukható volt a sportrésze), könnyű és praktikus
2014. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hubilla ***** válasza:
Mert a mózest használtam, míg pici volt, azaz kb.4.hós (plusz a hordozót, ha autóztunk és ha rövid útra mentünk - mindkettőt csak rákattintottam a vázra és kész is), most jönne a sport rész, de én is sztném eladni így egyben, míg szép minden és nem használódik túlzottan el. (egy chicco ct.01.3:1-benem van és eladó:)))
2014. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!