Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valakinek van ilyen babakocsij...

Valakinek van ilyen babakocsija, vélemények róla?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 14. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A quinny nagyon jó márka, nekünk volt ilyen futóbabakocsink kölcsönbe, de nagyon batár. Sok mindentől függ mennyire jó Nektek. Milyen terepre, mekkora gyerekkel. Mit szeretnél tudni róla?
2014. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

17 hónapos a kislányom..városba szeretném.jelenleg chipolino futuránk van az sem pici.Totál el lehet fektetni a háttámláját?

Könnyű-e irányítani?

2014. ápr. 14. 20:50
 3/13 A kérdező kommentje:
Amúgy ezeket mózes nélkül milyen árban lehet kapni?
2014. ápr. 14. 20:53
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jó áron sikerült vennem pár éve egyet..még nem is terveztük a lányunkat.

Aztán addig kölcsönadtuk a párom tesójáéknak.

Most pedig visszakértem,mert használni szeretnénk.:)

Világos farmer színű.

3000ft-ért vettem a bolha piacon..semmi hibája nem volt.:)

Akkor kipróbáltam de ennek már 3 éve...így nem is emlékszem rá bevallom...

2014. ápr. 14. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:

Vízszintesig dönthető a támlája, használtan kb. 50.000 ft


Nézd, itt van kép róla:

[link]


Ha ennyit kiadnál rá én javaslom, nézd meg a Quinny zapp xtrát. Ez is dönthető, bár kagyló ülés. Mi nagyon szeretjük, ez 55.000 akciósan most és új. szerintem jobb mint a 3xl, bár más funkciója van, ez tény. Nem borulékony, sokan ettől félnek.

2014. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
JA értem. :) Amúgy igen, könnyű irányítani.
2014. ápr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is a Zapp Extrát ajánlom ekkora kiscsajhoz. Mi azt használtuk, és újonnan is csak kb. 65 ezer ft volt.
2014. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat.e ez a kocsi már megvan ahogy már írtam...

Klcsönbe adtam a párom tesójáéknak pár éve..és most fogom visszakapni.:)

2014. ápr. 14. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy ilyenünk is, én nagyon szeretem, de mi olyan helyen lakunk, ahol rosszak az utak. Tömegközlekedni szerintem nem nagyon lehet vele, ahhoz túl nagy és nehéz, viszont terepre kitünő, bárhol elmegy, a legnagyobb hóban is, nagyon jól rugózik, a hepehupákon szinte észrevétlenül átmegy. Vízszintesig dönthető, kisfiam sokat aludt benne. Viszont tényleg egy batár, nem könnyű darab.
2014. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Városban lakom...de nem szoktam buszozni..:)

Ugyhogy ez nem gond,hogy nehéz..nem tömeg közlekedek..max apával..talán a 17 hónap alatt 3x buszoztunk..na de akkor ő úgyis segít feltenni vagy felteszi egyedül.

2014. ápr. 14. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!