Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennél használtan autósülést?...

Vennél használtan autósülést? Bizományiból.

Figyelt kérdés
Pierre cardin.
2014. ápr. 16. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Igen, miért ne
2014. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Mi neten vettünk használtan. Seperc alatt kinőtte a gyerek, hát eladták. Alaposan átnéztük, semmi baja.
2014. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
nem
2014. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem, bar en semmit nem veszek hasznaltan.
2014. ápr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Én azért nem vennék, mert lehetett sérülése, ami nem látszik rajta, de az anyag esetleg gyengült. Ismerőstől vennék, akinél meg tudok bízni benne, hogy nem volt vele baleset, koccanás.
2014. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Neten vettem. Arra az évi 1-2 alkalomra teljesen megfelel, de mindennapos használatra újat vennék.
2014. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi sokat használjuk, így nem vettem volna használtat mert nem tudom ellenőrizni, hogy volt-e már részese balesetnek. Saját példámból tudom, hogy ez mennyit számít. Férjem leejtette Maxi Cosi gyerekülésünket isofixel együtt betonra. Először nem láttam, hogy a karcolásokon kívül baja lenne de azért elvittük szervízbe. Ott mondták és mutatták is, hogy valami elgörbült az isofix talpban és ez így már nem teljesen biztonságos mert egy nagyobb döccenőnél elengedheti a tartó a fémet. Lehet, hogy én vagyok para mami de ezek után tuti nem veszek használtan gyerekülést.
2014. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem vennék.
2014. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem. inkább olcsóbb ülést választanék, ha nem tehetném meg a drágább kategóriát.

de nem tudhatod az előéletét, és a sok műanyag benne öregszik, és könnyebben törik az évek múlásával.

2014. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igaz, hogy mi kaptuk, nem vettük, de nincs vele semmi gondunk. örülünk, hogy van :)
2014. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!