Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem értem, hogy is van ez?

Nem értem, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy lehet egy ilyen ülésbe egy pici babát beletenni(0-25 kg-ig van),hiszen még ülni sem tud és az ülés nem dönthető.Szerintetek?


2014. ápr. 16. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hozzá kapható szűkítőbetéttel, de ebbe még nagyobb gyereket sem tennék, annyira silány minőség.
2014. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném bele egy babát. De ismerősömék ilyet vettek, mondván a hordozó pénz kidobás. Szegény pici, bele volt görnyedve teljesen az ülésbe. Az én véleményem szerint, először hordozó, utána 0-18 vagy 9-18-as ülés, majd 9-36 vagy 9-25.
2014. ápr. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem tenném bele,eleve silány minőségű ez az ülés.Másrészt az én babám még a hordozóban(0-13) is "elveszett" Pedig normál súlyal,hosszal született.
2014. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
elvileg ezzel a bézs szűkítővel, gyakorlatilag meg ne vegyél ilyet. mert ócska, a babának tuti kényelmetlen és nem is biztonságos.
2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


lemaradt a link

2014. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tica0121 ***** válasza:

Ezekbe a gyerekülésekbe akkor lehet tenni a kicsit, ha már tud ülni. Valóban érdemes olyat venni, ami dönthető. Mi éppen a napokban vettünk a Brendonban gyerekülést. A kicsim 9 hónapos, 9 kiló, ül, áll, jár. Ilyet vettünk: [link]


Egyébként előtte hordóban volt a kicsink, és én nem szidnám a Nania-t, mint márkát, mert nekem a babakocsim és a hordozóm is ez a márka és nagyon elégedett vagyok vele. Egyébként a Brendonban elmondták, hogy több gyerekülést nem kell majd vennünk, ezután már csak magasítót... ugyanis egy 25 kilós gyerek jó esetben van már 130 cm.... Én személy szerint feleslegesnek tartom ennyi kategóriában autósülést venni, de akinek telik rá, hát rajta.

2014. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!