Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik ssc hordozót tartjátok...

Melyik ssc hordozót tartjátok jónak az alábbiak közül? -Liliputi -Gremese -Lillago -Elisabeth -Indigo

Figyelt kérdés

Egyre több féle hordozó van már és elég nehéz így döntést hozni. Némelyiket kicsinek találom, amikor már nagyobb a baba. Nektek melyik fajta hordozó vált be, amit szívesen ajánlanátok hosszú távra, ami sokáig kényelmes a babának?


Köszi a véleményeket előre is!



2014. máj. 7. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Liliputi van. 9kg a babánk, kényelmes. :)
2014. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekünk meg Gremese, de mivel a többit nem ismerem, így nem tudom összehasonlítani velük. Egyedül a Magyarindát próbáltam még ezen kívül. A Gremese bejött, de csak néhány hónapja használjuk (18 hónapos a lányom), előtte hónapokig nem lehetett betenni a hordozóba, állandóan üvöltött benne. Szerintem most már jobban kilát, ezért kedvelte meg.
2014. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Manduca, imádom!!!

Rettentő kényelmes, a 11 kilós lányom 2 óra háton hordozás után sem érzem benne. Nagyon jó a súlyelosztása és a lányomnak is kényelmes.

Van Liliputink is, nem rossz, de fele annyira kényelmes, mint a Manduca.

2014. máj. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Gremese van. Nagyon szeretjük. A 18 kilós 3,5 éves nagylányom is kipróbálta, még neki is kényelmes volt.
2014. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gremese
2014. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Gremese, Manduca és a Magyarinda vált be nekünk. A többi, amit próbáltam, nem: Ergo baby nem volt jó a pántja, nagyon vékony vagyok és lötyögött. Liliputi nem elég széles és nehéz volt felvenni hátra. Végül Manducát vettem, imádjuk. A majdnem 5 éves vékony lányomat is vittük már benne a Mecsekben.
2014. máj. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Julie S ***** válasza:
Nekunk Gremese van. Szeretjuk, nem volt meg vele gondunk, miota belenott a lanyunk.
2014. máj. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Gremese van, nagyon szeretjük, kényelmes , strapabíró hordozó, bár egyelőre "csak" 8,5 kilós gyerkőcöt hordozok benne.
2014. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tündérputony van árban ezektől olcsóbb és imádom.
2014. máj. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dreigang ***** válasza:

Liliputival 9 kg elől + teljes menetfelszerelés hátul, órákig túrázunk a hegyen.

Az az érzésem, kevesen lehetnek, akik már az összes fajtát kipróbálták, így egy személyben tudván leírni az összehasonlításukat. A hazai 20 eFt feletti kategóriában kb. egyformán jók lehetnek.

2014. máj. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!