Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyiket választanád? Qunny...

Melyiket választanád? Qunny Zapp, Römer Britax Verve, Espiro Magic?

Figyelt kérdés
Autóba való kis kocsit szeretnénk. Van sport kocsink, de már kicsit macera berakni a kocsiba, ha megyünk valahova. Ezt a 3 babakocsit néztem ki, mert nekem a klasszikus esernyő babakocsik nem igazán jönnek be. Van valakinek valamelyikkel tapasztalata? Igazából amolyan "plázázós, Ikeába járós" kocsinak használnánk.

2014. máj. 11. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy a QUINNY ZAPP-et,maxi cosi-t rá lehet szerelni,és nagyon könnyű,mobilis. Ergonomiailag is megfelelő. Nekünk Bogaboo Cameleonunk van ,nem venném meg mégegyszer.
2014. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak annyit tennék hozzá,hogy a Bogaboo Bee sem rossz a leírások alapján ,de amit a Cameleon-nal szenvedtunk kétszer is meggondolnám. A kisfiunk utálja a kocsit 11 hónapos kora óta a saját lábán közlekedik(akaratos nagyon). De van egy olyan érzésem hogy a kocsival volt a problémája.
2014. máj. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Én is most készülök Zappot venni. Magasan veri mind a 2 másik modellt.

A Römer Britax Vervét már nem forgalmazzák, azt csak használtan vehetsz. Van egy 5 éves kislányom, neki volt Vervéje, de a Zapp sokkal jobb. Több ismerősömnek is van Zappja meg próbáltam is, mi azt választjuk az 1 éves kisfiamnak.

Az Espiro Magic egy lengyel "csoda" semmiképp nem ajánlom. Egyébként az Espiro forgalmazása is megszűnt Magyarországon. Még 1-2 helyen kapható, de minősége nulla.

Sorrendben: 1. Zapp, 2. Verve, 3. Magic

2014. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
csakis quinny zapp xtra 4 :)
2014. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Az én lánykám már elmúlt 2 éves, ezért csak arra keresek kocsit, hogy ha pl elmegyünk az Ikeába, ne kelljen cipelni, ha elfárad, és az autóban kis helyet foglaljon.

Már én is túl vagyok egy pár babakocsi cserén ;)

Ami kicsit aggaszt a Zapp-nál, hogy nincs karfája. Úgy olvastam, hogy ez sok gyereket zavar.

2014. máj. 11. 14:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen bocs,most már látom nem kell maxi cosi :). De a karfa ne zavarjon szerintem.
2014. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :)
2014. máj. 11. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Utángyártott karfát is lehet rá tenni, de lehet már a quinny is gyárt külön karfát rá. Nekem Zappom volt és imádtam tökéletes esernyő kocsi, fél kézzel lehet tolni még nagyobb gyerekkel is. Mi vettünk rá külön karfát
2014. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az szuper! Köszönöm :)
2014. máj. 11. 21:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Hatha valakinek meg jol jon. Quinni Zapp-ot vettunk vegul es nagyon bevalt. A karfa egyaltalan nem hianyzott, sot igy nem volt utban. Nagyon konnyu volt iranyitani, valoban kis helyet foglalt. Szuper jargany. :)
2017. jan. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!