Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » SOS segítség! Mennyire jó...

SOS segítség! Mennyire jó hordozóeszköz az Ergo baby SSC?

Figyelt kérdés
Mikortól használható, honnan lehet tudni, hogy eredeti e, stb?
2014. máj. 12. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan lehet tudni, hogy eredeti-e. Én csak olyan boltokban vásárolok, illetve olyan fórumon, ahol tudom, nem vágnak át.


Mikortól lehet használni, vagy mikortól szabadna? :) Én akkor tettem bele, mikor már stabilan ült. Szerintem az újszülött szűkítő egy nagy reklámfogás.


Jó márka, megbízható, de ha vékonyabb testalkatú vagy, esetleg mással jobban jársz. Nincs plusz behúzó a váll részen és akkor nagyon elállhat. Ha nem vagy gebe, akkor tiszta szívből ajánlom. :)

2014. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig sajna az vagyok. :( 163cm, 47kg.
2014. máj. 12. 23:47
 3/8 anonim ***** válasza:

az eredetiségéről nehéz megbizonyosodni,mert pöpec hamisítványokat csinálnak.,..

az újszülött szűkítőnek pedig ne dőlj be! csatosba leginkább már tipegő babát szabad tenni! egy hordozó minél inkább formázott,annál kevésbé támasztja megfelelően a gyermeket. milyen idős a babád? a karikás kendő milliószor egyszerűbb bármelyik csatosnál,olcsóbban is hozzájutsz és ténylegesen újszülött kortól használható!

2014. máj. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos.
2014. máj. 13. 06:48
 5/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposnak leginkább kendő, vagy egy mindenhol állítható kendős mei-tai,illetve a karikás ugye. csatosba még semmiképp.
2014. máj. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4 hónaposnak még nem való SSC.

Várj vele, míg stabilan ül.

Az eredetiségét meg az árából is megsaccolhatod, illetve nem mindegy, honnan veszed.

A vatera pl. tele van utánzattal, bár ismerősöm is ilyet vett és meg van vele elégedve.

Több embertől is olvastam már, hogy az Ergobaby nem megfelelő vékony embereknek, ezért érdemes lenne utánaolvasnod, ki mit ajánl ilyen testalkatra, mint a tiéd.

Nekem Manduca van, nagyon-nagyon kényelmes, bár én magam nem vagyok kis termetű.

2014. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

kényelmes, de előbb utóbb kinövi (barátnőm fia 1 éves és már kicsi neki).

na meg nem 4 hónaposnak való a csatos. a szűkítő egy baromság, itt van róla egy cikk (a közepe körül van róla szó):

[link]

ennyi idős babának vagy tényleg karikás kendő, szövött kendő vagy állítható terpeszű mei-tai (pl. Lujzus).

itt pedig egy összehasonlítás a kamu ergobabyről és az eredetiről.

[link]

2014. máj. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor inkább még nem rakom bele a maócskát, majd csak ha már ülni tud. 3-4 hónap már nem a világ vége. :)
2014. máj. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!