Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chipolino vagy Lorelli napernyő?

Chipolino vagy Lorelli napernyő?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, mi bementünk a minimanóba és vettünk egyet, ami jó volt a babakocsi vázra.

Nem olyan egyszerű napernyővel közlekedni amúgy, mert mindig állítgathatod, mert ha befordulsz egy másik utcába már máshogy süt a nap, ráadásul ha fúj a szél akkor meg pláne nem könnyű feladat......

Én is napernyőt használtam elkínlódtam vele, de ha most kéne választani akkor a naptetőt venném vagy mi a neve

[link]

ezt hátra tudod hajtani ha nincs rá szükség és legalább árnyékol, ráadásul nem gond ha fúj a szél.

Nem tapasztalatból írom, mert én végül nem vettem, amikor ezt láttam már nagyobb volt és nem tűrte meg hogy így beárnyékolom, üzletbe kipróbáltuk és nem nagyon tetszett neki. Bár lehet ha tűző napsütésbe lett volna már máshogy reagál :)

2014. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!