Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állunk. Mi a véleményetek erről a Hauck babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 24. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
én egy kicsit drágának találom, de ugye nem látok bele a pénztárcátokba :)
2014. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ennyiből inkább abc design-t vennék.
2014. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem értem mivel érné meg jobban egy ABC desing babakocsi.

Az ár...pedig elég sok minden benne van az árban szerintem amiért úgy látom megérné és tetszik is, de nem az ára érdekel hanem, hogy mi a véleményetek magáról a Hauckról jó és rossz tapasztalat is érdekel. Köszönöm.

2014. máj. 24. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Megbìzhatòbb,masszìvabv,szebb,nagyobb márka.


Nekem a hauck kerekei mind gagyik és a felfüggesztés sem a legjobb. Én nem venném meg.

2014. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hauck-ból csak esernyőkocsink van (illetve utazóágyunk is, de nem ez most a téma), azzal elégedett vagyok a saját keretein belül. Kényelmes, könnyen kezelhető, kis helyen elfér. 3 funkciósból ABC volt, az szuper volt. Ehhez képest persze a Hauck nem megy át mindenen, meg kell nézni hol tolom a kocsit.
2014. máj. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó márka a Hauck, de azért sokat hallani, hogy mindjárt szétesik érzése van az embernek, a kerekei gagyibbak, nem elég massziv, járdaszálnél meg kell emelni a kocsit, mert különben borul a kocsi, a sportrész nem tehjető fel kétirányban és nem lehet előre-hátra sem tenni a kart, hogy feléd is tudjon néyni a baba. Szóval ha valóban van ennzi pénzetek, akkor érdemesebb valóban ABC Design kocsit is megnézni vagy Peg Peregot, Chiccot (bár lehet, hogy azok még drágábbak)

Bár az sem mindegy, hogy hol szeretnéd használni. Városban, jó utakon, vagy falun, kertes héyban, rossz utakon, akarsz-e tömegközlekedni, kell-e cipelni )pl. panel lift nélkül) stb.

2014. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg a hauck nagyon jó márka.A barátnőmnek viszont hauck babakocsija volt és 2X tört ki a kereke 6 hónap alatt.

2014. máj. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen babakocsim van. Én nagyon szeretem.

[link]

Mondjuk ennyi pénzért nem vennék Hauck-ot.

Ezt tudom ajánlani, sokan dícsérik: [link] Csak a hordozót külön kell megvenni.

2014. máj. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!