Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Véleményeket, tapasztalatokat...

Véleményeket, tapasztalatokat szeretnék kérni erről a babakocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


augusztusi baba lesz. nem annyira szimpatikusak a 3kerekű kocsik, de ez úgy tetszik, meg az is hogy van hozzá minden, nem kell külön megvenni. köszi előre is.


2014. jún. 8. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Egyrészt hibás, nem tudod előre miért ferde a kar ténylegesen, teljesen javítható e. Fekete kocsit elvből nem vennék, a nap is szívja, szerintem nem babának való. Harmadrészt pedig az első kerekei kicsik, nehéz irányítani és közlekedni vele.
2014. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) eddig is inogtam, de most már....azokat írtad le amitől én is bizonytalan vagyok :)
2014. jún. 8. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
nem vennék, gyanúsan olcsó... ha javítható, javíttassa meg ő és adja el drágábban! :D
2014. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen. nekem is fura volt. mert gondoltam utána olvasok és amit találtam hirdetést még ott 40-50ezer volt az ára. akkor hagyom is :) meggyőztetek. köszönöm
2014. jún. 8. 14:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt ne, de amugy a Smarty beep jo kis kocsi, nekünk az elsövel ilyen volt pirosban(juniusi baba) Nagyon könnyü a váz, könnyü iranyitani, a reszek külön felpattinthatoak a vazra, mozes allitható, stabilizalhato, könnyen összezarhato váz, sport resz mindket iranybol feltehetö, allithato tolokar, alul kicsi bevadarlohalo. Sztem nem rossz valasztas ez a tipus:)
2014. jún. 9. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen. ERRŐL a kocsiról rendesen lebeszéltek, amit "köszönök". ami jó vétel lenne azt meg nem nagyon tudjuk (ha nagyon kéne megtudnánk) megvenni. most találtam egy másikat, ami szimpatikusabb :)igaz az is sötét, de ha ezen kívül megfelel minden szempontból akkor max csipkésre vágom a kupoláját hogy levegőzzön. :)
2014. jún. 9. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem menj el nézd meg! Amúgy nem rossz babakocsi.
2014. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó. mivel nem vagyok jóban a 3kerekűekkel, így hamar lebeszéltek róla, de szerencsére talán még aznap találtam hasonló felszereltségű babakocsit ami a férjemnek is tetszik (ez nagy szó :) ). tehát megoldódott.
2014. jún. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!